Erotyka

Erotyka

Wykonuję zdjęcia erotyczne zarówno solo jak i w parach. Sesje erotyczne solo są dla mnie kwintesencją aktu, przysłowiową wisienką na torcie całej fotografii aktu.

Wykonuję sesje erotyczne solo na terenie całej Polski. Nie boję się odważnych zdjęć męskich lub odważnych zdjęć kobiecych. Wszystko jest do zrobienia przy odrobinie zrozumienia i otwarcia się podczas sesji.

Erotyka solo wykonywana jest przeze mnie przede wszystkim w hotelach. Nie wykonuję zdjęć erotycznych w studio fotograficznym, gdyż każde studio ma zakaz wykonywania tego typu zdjęć w swoim regulaminie. Niestety, ale taka kolej rzeczy zmusza mnie do wykonywania zdjęć erotycznych tylko w lokalach lub w plenerze.

Niemniej, bardzo lubię wykonywać bardzo odważne sesje w plenerze. Daje to ogromną satysfakcję zarówno mi jak i modelom i modelkom.

Sesje erotyczne par również wykonuję tylko i wyłącznie w lokalach lub w plenerze.  Nie wykonuję tego typu sesji w studio fotograficznym ze względu na odpowiednie zapisy w regulaminach.

Dojeżdżam na bardzo odważne sesje na terenie całej Polski, jednak najczęściej fotografuję w okolicach Warszawy lub Łodzi.

Nie przeszkadza mi to jednak w wykonywaniu odważnych zdjęć w różnych lokalizacjach – od morza po góry.

Na sesji par staram się wykonywać swojego rodzaju reportaż z najpiękniejszych chwil uniesienia. Staram się nie przeszkadzać i nie ingerować w to co się dzieje. Działam bardziej spontanicznie, ponieważ uważam, że wszelkie emocje można wychwycić tylko i wyłącznie podczas spontanicznego działania.

Tak delikatna dziedzina jak erotyka wymaga ode mnie szczególnego traktowania, więc w cenie sesji oddaję około 20 gotowych, profesjonalnie przygotowanych i wyretuszowanych fotografii w formie cyfrowej na pendrive, który posiada grawer animuszowo.

Jeśli jesteście zainteresowani sesją erotyczną pary, proszę piszcie śmiało wiadomość na animuszowo@gmail.com lub dzwońcie pod numer telefonu podany na stronie.

Do zobaczenia na erotycznej sesji! :)