Opinie

Twoje słowa są dla mnie niezwykle cenne, ponieważ pomagają mi nieustannie doskonalić moje usługi. Jeśli masz chwilę, proszę, podziel się swoją opinią o naszej współpracy. Będę ogromnie wdzięczna za Twoje słowa, które dodają wartości i inspirują do dalszej pracy 🙂

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

Jak masz na imię?
Jaki jest Twój adres email?
Dlaczego wybrałeś właśnie mnie? Co sesja zmieniła w Twoim życiu? Co Ci się najbardziej podobało? Czy Twoje początkowe obawy zostały zniwelowane? Czy efekt końcowy zgadza się z tym co zaplanowałeś, a może przerasta Twoje wyobrażenie?

Grzegorz

Tego typu sesja chodziła mi po głowie już od jakiegoś czasu. Dosyć długo szukałem w internecie fotografa, z którym mógłbym ją zrealizować. Wybór nie był łatwy ale w końcu zdecydowałem się na sesję u Kasi. Pomimo tego, że czarno-biały styl zdjęć nie do końca mi odpowiadał i miałem pewne obawy co do realizacji moich pomysłów to już po kilku chwilach od naszego spotkania wiedziałem, że był to dobry wybór. Przede wszystkim z Kasią można poczuć się swobodnie, jest bardzo miłą i kontaktową osobą, nie ma pośpiechu, mamy czas na omówienie wszystkiego przed sesją. A na tym mi bardzo zależało. Obawiałem się sesji, która będzie polegała tylko na wykonywaniu poleceń fotografa, czyli „zrób to”, „ustaw się tak”, itp. Czyli wszystko na szybko i do widzenia. U Kasi jest bardzo fajna, koleżeńska atmosfera i totalna swoboda jeśli chodzi o ujęcia. Choć była to moja pierwsza naga sesja w życiu nie miałem problemu z nagością, czułem pełen profesjonalizm ze strony Kasi. Miałem mnóstwo pomysłów i wszystkie udało się zrealizować, a do tego Kasia dołożyła jeszcze swoje. Efekty zadowoliły mnie w 100% i miałem ogromny problem, żeby wybrać najlepsze zdjęcia. Nawet trochę zmieniłem swoje nastawienie do czarno-białych fotografii bo kilka ujęć podoba mi się bardziej w odcieniach szarości 🙂 Jestem pewien, że kiedyś wrócę na kolejną sesję. Polecam bardzo wszystkim a szczególnie osobą, które decydują się pierwszy raz na taką sesję. Kasia będzie najlepszym wyborem 🙂

Łukasz

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że była to moja pierwsza sesja w takim stylu . Chęć zrobienia takich fotografia przyszła pod wpływem impulsu chodź już dużo wcześniej oglądałem na stronie i gdzieś przez myśl przewinął mi się taki pomysł. Co do samej sesji stres szybko minął i bardzo profesjonalne podejście fotograf zaowocowało ciekawymi zdjęciami z których jestem w 100 % zadowolony. Myślę że jeszcze kiedyś pomyśle nad kolejną .
Pozdrawiam i polecam Panią Kasie i jej sesje.

Ilona i Mateusz

Na stronę Animuszowo trafił mój Mąż kiedy szukaliśmy dla siebie prezentu na rocznicę ślubu. Po pierwszym telefonie wiedział, że jest to osoba, z którą chcemy zrealizować naszą sesje zdjęciową. Kasia jest bardzo otwarta, profesjonalna i konkretna. Odpowiadała na nasze każde pytanie, wątpliwość, a co najważniejsze czuliśmy jej zaangażowanie od samego początku do samego końca. Zadbała o każdy szczegół.

Przed samą sesją podekscytowanie mieszało się ze zdenerwowaniem…Jednak od momentu kiedy Kasia weszła do apartamentu, w którym odbywała się sesja, zdenerwowanie minęło. Na sesji Kasia staje się niewidzialna. Był to niesamowity czas. Bliskość i miłość, którą Kasia uwieczniła na zdjęciach jest dla nas przepięknym dowodem jak ważni dla siebie jesteśmy. Jest to niesamowita pamiątka, po którą z przyjemnością będziemy sięgać „na starość” 😉
Polecamy wszystkim! Jeśli masz/ macie jakieś wątpliwości z Kasią wszystko staje się proste i piękne!

Anna

Do Kasi napisałam w przypływie chęci zrobienia czegoś dla siebie… potem dłuuuuuuugo jeszcze wątpiłam, czy dobrze zrobiłam. Jednak współpraca przed i po, jak i sama sesja pokazały jedno – to była NAJLEPSZA SPONTANICZNA DECYZJA W MOIM ŻYCIU. Sesja przebiegła w super klimacie w atmosferze żartów, anegdot i plotkowania o macierzyństwie. Kasia nie traktowała sesji jak kolejnego zlecenia, tylko jakby to było spotkanie dawnych koleżanek, które przy okazji robią zdjęcia. A same zdjęcia? Cóż… mając 35 lat i będąc po ciąży pokochałam swoje ciało pierwszy raz w życiu! Wyważenie pomiędzy erotyką, a dozą niedopowiedzenia, gry światłem tym bardziej podkręca ich charakter. Dziękuję Ci Kasiu za tą współpracę!

Adam

Gdy pierwszy raz trafiłem na stronę animuszowo.pl niedowierzałem… Z każdą chwilą coraz bardziej pragnąłem być tematem takich zdjęć. Po przeczytaniu każdej nowej podstrony byłem coraz bardziej pewny profesjonalizmu Pani Kasi. Zdjęcia na stronie zachwycały grą światła smakiem i artyzmem. Opisy i sposób podejścia Pani fotograf do modela rozwiały moje obawy i wątpliwości.

I tak wiadomość i pierwsze pytania, szybka rzeczowa odpowiedz.

Zaczęło się morze pytań i wiadomości z mojej strony. Żadne jednak pytanie nigdy nie zostało bez odpowiedzi. Udało się zgrać dogodny termin.

W końcu nadszedł wyczekiwany dzień sesji w plenerze, marcowy termin. Temperatura nawet znośna. Pierwsze zdjęcia w ubraniu. Jednak w moim przypadku szybko pozbyłem się odzieży i skrępowania nagością. Imię zobowiązuje. Ciągłe nowe pomysły i dobór ustawień sprawiły ze wciąż było mi mało… Mimo dość niskiej temperatury atmosfera była przyjazna i gorąca. Profesjonalizm Pani Kasi sprawił, że sesja minęła błyskawicznie. Podkreślam, że wskazówki Pani fotograf sprawiają ze ustawia modela bez żadnego dotyku z jej strony.

Gdy emocje sesji opadły po dwóch dniach dostaję wiadomość, żeby wybrać zdjęcia. I to było naj trudniejsze zadanie. Bo każde ujęcie jest wyjątkowe i każde chciało by się zachować. Profesjonalizm i dar uchwycenia piękna nagiego ciała sprawiają, że nawet przeciętny Kowalski wychodzi super w obiektywie tak dobrego fotografa. Zdjęcia zaś po obróbce cyfrowej i kolorystycznej są wyjątkowe.

Album zaś jest wspaniałym prezentem dla żony. Zatrzymuje chwile, gdy nasze ciało jest jeszcze piękne pięknem, które przemija…

Bardzo dziękuje Kasiu za super przygodę.

Tadeusz

Odważna sesja dla mężczyzn #1

A ja Tobie szczególnie dziękuję za naprowadzenie na normalność i widzenie spraw takimi jakie są. Bez zbędnych teorii, dorabiania ideologii i konwenansów. Za uwielbienie ciała, erotyki i intymności w bezpośredni, prosty sposób. Bardzo tego potrzebowałem. To doznanie niemal terapeutyczne. Odczarowanie niektórych stereotypów i estetycznych przesądów.
Dziękuję Kasiu za Twoją osobowość przy której chce się człowiek otwierać w bezpieczny sposób nie czując się osądzanym.

Marek

Moja pierwsza sesja aktu z Kasią była strzałem w dziesiątkę!
Od zawsze chciałem zaproponować dziewczynie odważną sesje kobiecą lub w parze i pomyślałem, że może najlepszą zachętą będzie moja sesja męska. Przeszukałem ofertę aktu męskiego w Internecie i szybko zorientowałem się, że z Kasią będę mógł sobie pozwolić na znacznie odważniejsze ZDJĘCIA niż z kimkolwiek innym. Przeglądając portfolio zdjęć Kasi, nie miałem wątpliwości, że najprawdopodobniej niczym jej nie zaskoczę i będzie nas ograniczać tylko nasza wyobraźnia. Nie myliłem się. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedziałem, że jest otwarta, konkretna i profesjonalna. Od razu uzgodniliśmy termin, przedstawiłem kilka moich pomysłów i omówiliśmy wstępna listę dodatków, która się z czasem bardzo rozrosła.
Moim celem było przedstawienie członka jako narzędzia w rękach mężczyzny 😊 Zrealizowanie sesji, która będzie przepełniona testosteronem, surową męskością i napięciem seksualnym zakończonym wytryskiem. Kasi spodobała się moja wizja, którą pięknie podkreśliła ułożeniem mojego ciała, Wspaniałymi kadrami i granularną struktura zdjęć. Kasia nie buduje żadnych barier. Słucha, nie ocenia, eksponuje to co sami chcemy pokazać. Potrafi też poprowadzić w sprawdzonych kierunkach, a jeżeli pojawi się z naszej strony zawahanie rozładowuje atmosferę, ośmiela i zachęca do przełamywania barier.
Nasza sesja trwała prawie 4 godziny, a ja stałem Zupełnie nagi obok obcej kobiety już po 5 minutach. Czułem się w pełni komfortowo, zdałem się na jej prowadzenie, a jednocześnie miałem poczucie, że jestem współtwórca każdego zdjęcia. Efekty naszej współpracy przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, a możecie oglądać je TUTAJ.
Na tym jednak moja przygoda z Kasią nie zakończyła się. Już niedługo będziecie mogli oglądać efekty Gorącej sesji w parze 😊

Joanna

Sesja z Panią Kasią to wspaniałe przeżycie, które polecam każdemu. Profesjonalne podejście, kreatywność na najwyższym poziomie, miła, luźna atmosfera i na koniec zdjęcia, którymi jestem zachwycona. Pani Kasia ma niesamowity dar i talent. Byłam bardzo zdziwiona, że podczas sesji w ogóle nie czułam się skrępowana. Jeśli się wahacie, od razu przestańcie 🙂 Polecam!

Michał

Oferta usług Pani Kasi jest bogata i elastyczna. nieważne, czy chcesz zdjęcia erotyczne, czy nie – możesz być pewny/a, że wykonane będą z najwyższą jakością. polecam obrazy z wybranym zdjęciem – są świetnej jakości – ozdobią każde wnętrze. polecam i doceniam elastyczność Pani Kasi w dopasowaniu się do terminów, potrzeb i zmian. zawsze profesjonalnie i ze zrozumieniem. gwarancja satysfakcjonującego efektu.

Mariusz

Od pewnego czasu miałem pragnienie, aby stanąć nago przed obiektywem aparatu. Zupełnie przypadkowo natknąłem się na ofertę Pani Kasi. Gdy przedstawiłem swoje oczekiwania od razu się zgodziła. Jest bardzo otwarta na wszelkie propozycje. U Pani Kasi widać profesjonalizm i doświadczenie. Ma wiele pomysłów i wie jak taką sesję zrealizować. Cały czas mówi co zrobić, aby uzyskać fajny efekt na zdjęciu. To było fantastyczne doświadczenie. Aż chciałoby się taką sesję powtórzyć.

Sławek

Sesja z Panią Kasią była moją pierwszą sesją w życiu. Już po kilku minutach sesji poczułem się swobodnie i mogliśmy razem nie tylko ustalać szczegóły każdego kadru, ale także bawić się w modeling. Kasi nie brakowało pomysłów, była przygotowana i zaangażowana. Co ważne, zarówno przed sesją, jak i potem, podczas wyboru zdjęć, Kasia była dostępna mailowo i udzielała szczegółowych wyjaśnień. Szczerze mogę polecić sesję z Kasią także zupełnie zielonym w temacie, bo Kasia traktuje modela podmiotowo i chociaż ma swoją wizję sesji, to chętnie słucha propozycji modela, zarówno przed, jak i w trakcie sesji. Na pewno nie była to moja ostatnia sesja z Kasią!

Karolina i Damian

Sesja wykonana profesjonalnie, wielkie uznanie dla Pani Kasi. Zdjęcia wyszły fajnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Widać duże zaangażowanie w pracę i „chłodną” głowę w trakcie pikantnej sesji, co chyba jest zaletą w tej profesji. Bardzo dobry kontakt przed, w trakcie i po zdjęciach.

Anya i Jack

Przeżyliśmy coś ekscytującego! Sesja uświadomiła nam i pozwoliła obejrzeć piękno Naszych splecionych ciał w wyjątkowych uniesieniach. Dotychczas nie mieliśmy możliwości tak dokładnie przyjrzeć się z bliska jak pięknie prezentują się nasze ciała. Atmosfera która panowała przeszła nasze najśmielsze oczekiwania ponieważ od samego początku czuliśmy duże poczucie bezpieczeństwa intymności. Tak naprawdę jakby poznawali się na nowo.
Wszystkich niezdecydowanym polecamy z całego serca 🙂 !!!!

Eliza i Mariusz

Każdy z nas ma wady, każdy z nas posiada niedoskonałości, które niekoniecznie chce pokazywać publicznie. No bo przecież świat akceptuje tylko młode i piękne ciała, zwłaszcza jeśli mają być nagie. Czasem, być może nawet często, jest też tak że sami siebie postrzegamy jako nieatrakcyjnych, niefajnych. Im jesteśmy starsi, tym bardziej wydaje nam się, że pozowanie do aktu nie jest dla nas.
Z drugiej jednak strony, gdzieś głęboko z tyłu głowy kryje się chęć zobaczenia siebie, swojego partnera/partnerki, a najlepiej nas razem nago, w miłosnym uniesieniu. Taki mały ekshibicjonista, który puka w potylicę od środka i mówi: „no dawaj, zrób to!”
Jeszcze trudniej jest jeśli jesteście już 40+. Noooo, to pozowanie nago w tym wieku, to już gruba przesada… Jeżeli zastanawiasz się czy powinieneś… czy moje ciało się do tego nadaje. Kurczę, przecież mam trochę brzuszka, kutasek za mały, bicepsy jak u komara pięty…. żona mówi, że jej piersi i pupa nie są idealne, że grawitacja i te sprawy…… Nie, myślisz sobie, to się nie może udać… nie ze mną w roli głównej.
Szkoda czasu na takie przemyślenia. Kasia, mimo że jest osobą młodą, udowodni Wam jak bardzo się mylicie. Słucha, potrafi doskonale stworzyć i wkomponować się w nastrój, sprawić że w ciągu kilku minut rozmowy przestaniecie się wstydzić, a jeśli skrępowanie zostanie nieco dłużej, to zaproponuje zmianę akcji, która rozluźni atmosferę. Pokieruje Wami tak, że nie będziecie mieli czasu na skrępowanie i rozmyślania o wstydzie. Nawet się nie zorientujecie, jak z analfabetów modelingu Kasia wykrzesa pokłady talentu, o którego istnieniu nawet nie mieliście pojęcia.
Sesja jest przeżyciem mocno emocjonalnym, ale naszym zdaniem bardziej emocjonalne jest oglądanie jeszcze surowych fotek już po sesji. Otrzymujecie ich kolosalną ilość, wszystkie albo bardzo ładne albo piękne. Sami musicie wybrać te, które zostaną obrobione. To jest trudniejsze niż sesja, nam zajęło prawie 2 tygodnie. Uchwycone chwile przywołują wspomnienia sesji, emocje. Chcielibyście je wszystkie.
Wielkim plusem jest to, że w czasie sesji nie ma nerwowej atmosfery. Kasia nie liczy czasu, nie macie przekonania: kurczę, mamy jeszcze 15 min, szybko bo mam jeszcze tyle pomysłów…. Nic takiego nie ma miejsca, macie świadomość, że fotograf jest z Wami i dla Was. Chcecie jeszcze kilka ujęć – nie ma problemu, pomysł na inną pozycję – OK, chcesz, żeby ujęcia byłe „ostrzejsze” – super, wolisz bardziej subtelnie – Twój wybór. Nie ma presji, nie ma stresu, wszystko na spokojnie.
Nasz sesja odbyła się nieco ponad 20 lat po ślubie. Dziś już z doświadczenia możemy powiedzieć, że to cudowne uczucie pozować,
a jeszcze piękniejsze, oglądać efekty kilku godzin pracy. Sesja jest też świetnym pretekstem by oderwać się od codzienności, domu, dzieci. Kilka godzin spędzone na przygotowaniu Waszych ciał, zwłaszcza jeśli robicie to razem, to fajna rozgrzewka, pozwala odnaleźć siebie, na nowo dostrzec piękno partnera/partnerki.
Kasia dba o szczegóły – na koniec dostaniecie przesyłkę w postaci pięknie zapakowanego pendrive’a z efektami Waszej pracy. To czy zdjęcia wydrukujecie, powiesicie w sypialni, zamówicie album, to już kolejny etap i znów tylko od Was zależy jak będzie wyglądał.
Polecamy każdemu. My wrócimy, Dziękujemy Kasiu!

Janusz/Asia

Jestem trans m/k i dzięki Tobie Kasiu wyszłam z tak zwanej szafy. Ostatnio jest takie popularne hasło comming out, i ja właśnie się zdecydowałam na ten comming out. Jestem szczęśliwa że udało mi się znaleźć animuszowo.pl Kasia jest niesamowicie miłą, ciepłą a zarazem niezwykle profesjonalną osobą. Mogę Was zapewnić i uwierzcie, w momencie przekroczenia progu wszystkie Wasze jakiekolwiek obawy wyparują. Jedynie co pozostanie to serdeczny uśmiech. Oczywiście że miałam obawy, jestem na początku drogi do kobiecości, a tutaj będę się przed obcą dziewczyną rozbierała, przebierała itp, i jak już wcześniej wspomniałam, Kasia jest tak bardzo życzliwą i serdeczną osobą że można odnieść wrażenie że się ją zna od urodzenia. Teraz trochę o samej sesji: podobało mi się i byłam pozytywnie zaskoczona że Kasia to nie zwykły fotograf który „odbębni” parę zdjęć i tyle, nic z tych rzeczy. Kasia chce i zależy jej byśmy wyszli na zdjęciach prawdziwie, dzięki zdjęciom wydobywa z nas nasze prawdziwe ja. Jeśli chodzi o moją osobistą sytuację do dzięki tej dziewczynie nabrałam pewności siebie, utwierdziła mnie w moich przekonaniach i przekonała bym się nie bała tego okazywać. Efekt jest zniewalający, zdjęcia wyszły lepiej niż w ogóle się spodziewałam, Kasia za pomocą zdjęć wydobyła moją prawdziwą duszę. Jestem tak bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana że na pewno sesję powtórzę ?

Marta

Niedawno zaproponowałem żonie udział w odważnej sesji erotycznej. W sumie od razu się zgodziła mimo, że figura już nie taka jak kiedyś. Ale co tam trochę odwagi i pewności siebie powinny wystarczyć. Dodatkowo żeby zapewnić komfort przyszłej modelce zależało nam na tym aby za obiektywem była kobieta. I tak właśnie trafiliśmy na Kasię, osobę perfekcyjną pod każdym względem. Żona była bardzo zadowolona z sesji i współpracy z nią. Nie było mowy o żadnym skrępowaniu mimo, że sesja należała do tych bardzo odważnych, z erotyczną bielizną i gadżetami. Atmosfera, profesjonalne podejście do tematu, jakość zdjęć, pomoc w przygotowaniu, wszystko na najwyższym poziomie. Jeżeli szukacie tego typu wyzwania no to raczej nie będzie lepszego adresu. Dodatkowo Kasia przygotowała dla nas 2 piękne albumy, pierwszy ze zdjęciami z sesji natomiast 2 z naszymi wcześniej wykonanymi fotografiami. Ich jakość robi niesamowite wrażenie. Na zakończenie mogę tylko dodać, że w stu procentach potwierdzam te wszystkie, świetne opinie o Kasi. Już myślimy o następnym spotkaniu, tylko tym razem już pewnie i ja dołączę do żony…

Pan Marek

Każdy, kto chce mieć erotyczne zdjęcia, może zgłaszać się do p. Kasi, bo naprawdę nie znajdziecie drugiej tak profesjonalnej i szanującej modeli fotografki. Ja zgłaszając się na sesję miałem już małe doświadczenia zarówno przed obiektywem, jak i kamerą, ale nie zmienia to faktu, że każda taka sesja zapada na zawsze w naszej pamięci, a chyba każdy z nas może się domyślić, że tego typu sesje to ogromne i wyjątkowe przeżycie. Ja swoją rozbieraną sesje traktowałem jak kolejne takie wyzwanie, podczas którego postawiłem sobie jasne i sprecyzowane cele. Były to zdjęcia w różnych pozach na bazie innych przykładowych fotografii i na samym końcu zdjęcia wytrysku. Rzecz jasna przed sesją wszystko skonsultowałem z p. Kasią i to już na etapie wymiany wiadomości e-mail. To jest oczywiste, że przeżyłem olbrzymi stres, zakłopotanie, krępujące chwile i trochę zażenowania przeplatanego emocjami, ale byłbym kłamcą, gdybym powiedział, że można brać udział w tego typu sesjach lub brać udział w filmach xxx i tego wszystkiego uniknąć. Co to – to nie, bo takie łatwe to nigdy nie będzie i poziom takich dyskomfortowych uczuć jakie wymieniłem, są głównie uzależnione od naszych dotychczasowych doświadczeń. Dlatego naprawdę myślę, że sporej części naszych obaw i mieszanych uczuć – nigdy nie wyeliminujemy, bo nawet mając po drugiej stronie obiektywu jakąkolwiek osobę, czy będzie to super fotograf jak p. Kasia, czy jakaś osoba mniej dla nas uprzejma, to w naszej głowie pozostaną różne obawy i myśli, które będziemy musieli podczas takich sesji pokonać. Także reasumując nie ma co ukrywać, że nie wielu ludzi ma odwagę zdecydować się na tego typu sesje, bo każdy ma opory, ale jest to wszystko całkowicie naturalne. Zresztą już gdzieś mądrze napisano na tej stronie, że należy odpiąć przysłowiowe wrotki i dać się ponieść swojej naturalnej seksualności, a zobaczycie, że po kilku minutach przyzwyczaicie się do obecności obiektywu czy innych obcych ludzi. Także ja tylko potwierdzam, że jest to prawda. Ja oprócz fantastycznych zdjęć, które bez wątpienia będą pamiątką na całe życie. Zyskałem głównie pewność siebie, bo na zdjęciach wyglądam dokładnie tak, jak chciałem wyglądać. Teraz się tylko wciąż zastanawiam, czy pozwolić je opublikować.

Rafał

Na sesji z Panią Kasią każdy poczuje się swobodnie we własnej skórze. Wszelkie obawy były nieuzasadnione. Pełen profesjonalizm i niezwykle miły kontakt. Moja sesja „akt męski w stylu sportowym” to była ciężka praca, bo okazuje się, że pozowanie nie jest takie łatwe. Jednak efekty są rewelacyjne. Dziękuję i polecam!

Pan Błażej

Fotograf aktu

Współpraca z Kasią to czysta przyjemność. Swoboda podczas sesji i pełen profesjonalizm jednocześnie. Znakomity kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Polecam z czystym sercem 🙂

Pan Emil

Kasia jest osobą bardzo profesjonalną, miłą i pomysłową. Jej wybór był strzałem w 10 🙂 Znakomite przygotowana do sesji, z bardzo profesjonalnym podejściem. Potrafi sprawić, że osoba fotografowana czuje się swobodnie i komfortowo 🙂

Pan Rafał

(…)życie ma sens tylko wtedy gdy robimy to, co kochamy.
Melissa Darwood

Kasia niewątpliwie kocha to co robi. Zdjęcia które są uwięczeniem spotkania z Nią, są tylko częścią przygody w której jesteś głównym bohaterem. Emocji które towarzyszą sesji nie da się do niczego przyrównać. Pełen profesjonalizm połączony z dużą dozą dobrego humoru i swobody pozwala nam przełamać wszelkie objawy i lęki. Muszę jednak ostrzec… Obawiam się, że Kasia uzależnia i zanim skończy się sesja zaczynasz myśleć już o następnej.

Kasiu… dziękuję
Do zobaczenia

Pan Kamil

Zanim doszło do sesji, wymieniliśmy trochę wiadomości. Minęło to kilka miesięcy, a w międzyczasie przydarzyła się jeszcze pandemia, która wstrzymała nasze plany. Na szczęście w końcu udało się przeprowadzić sesję, którą wspominam bardzo dobrze. Kasia jest osobą pełną ciepła, bardzo pozytywnie nastawioną do ludzi. Potrafi wprowadzić luźną atmosferę, a od pierwszej chwili nie ma śladu po skrępowaniu, które może towarzyszyć nagim sesjom. Jestem również pod wrażeniem umiejętności Kasi w zakresie fotografii. Mimo, że jestem zawsze krytyczny wobec siebie, Kasia zrobiła coś takiego, że na zdjęciach wyglądam lepiej niż w lustrze. I nie mam na myśli retuszu 🙂 Na uwagę zasługuje również duża pomysłowość Kasi i otwartość na pomysły drugiej osoby. Do sesji przystąpiła doskonale przygotowana, a przez całą sesję z entuzjazmem robi kolejne zdjęcia. Nawet pomimo zmęczenia po kilku godzinach fotografowania, w warunkach upalnej temperatury 🙂

Ania i Artur

Na sesje zdjęciową u Pani Kasi zdecydowaliśmy się z dwóch powodów. Po pierwsze jej zdjęcia w portfolio przykuły nasza uwagę swoim nie tylko profesjonalizmem wykonania ale przede wszystkim tym, ze są po prostu ciekawe i pomysłowe, aż chce się zobaczyć co będzie na kolejnym….
Po drugie zasugerowaliśmy się pozytywnymi opiniami na stronie internetowej. I nie pomyliliśmy się, w zasadzie ciężko dodać coś czego jeszcze inni nie napisali ale pani Kasia sprawia, że czuliśmy się bardzo komfortowo, nagość nas nie peszyła i mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali się od lat.

Na pewno będziemy wracać nie tylko do zdjęć, które Pani Kasia dla nas przygotowała ale także z cala pewnością polecamy jej usługi fotograficzne innym.

Pan Zbigniew

Sesja sesja i po sesji, tak w telegraficznym skrócie. A tak na poważnie, decyzję dotyczącą odbycia sesji podjąłem dość szybko, kilka emaili wymiana oczekiwań, rozmowa telefoniczna, rozwianie pojawiających się „problemów” i ustalenie terminu. Sam dzień sesji, czy czas bezpośrednio przed nią określiłbym jako dzień jak co dzień. Dopiero po spotkaniu na miejscu pojawiła się myśl że dzieje się to naprawdę i odwrotu nie będzie. Apartament (wybrany z kilku propozycji przesłanych wcześniej przez Kasię) kawa i omówienie przebiegu sesji, w trakcie tych kilkunastu minut atmosfera się rozluźniła i zeszła na zupełnie bezproblemową i niczym nie skrępowaną atmosferę. Kasia podczas sesji skupiona na szczegółach dbająca o każdy detal profesjonalizm w każdym calu i ta jej aktywność, to jest, to znika czy pojawia się z nowym gadżetem i pomysłem, poprostu rewelacja. Nie oszukujmy się, jest to sesja erotyczna więc i moja męskość też musiała się nieustannie przystosowywać do coraz to innych ujeć 😉 a wiadomo jest to dość krępujące, przy Kasi problemu nie ma. Potrzebujesz wspomagacza, jest przygotowana i na to, dycponuje tabletem który doskonale się sprawdza;) . Tak minęły nam ponad 3 godziny i nie obejrzałem się jak już był koniec. Sesja przebiegła absolutnie bez żadnych jakichkolwiek podtekstów, stresów i nerwów, tak jakbyś poszedł zrobić zdjęcie do paszportu, sesja jak każda inna a że tematyka taka, co z tego. Zdjęcia zrobiłem w prezencie /niespodziankę dla żonki, efekt przeszedł moje oczekiwania tak więc panowie(i panie, żeby nie było) polecam tak nieszablonowy prezent i niespodziankę. Ten błysk w oku kiedy ona przegląda zdjęcia..;) .. dowiesz się co mam na myśli jak umówisz się z Kasią na sesję ;), a najlepszą rekomendacją i podsumowaniem niech będzie fakt, to moja pierwsza ale zdecydowanie nie ostatnia sesja z Kasią w której razem ze mną weźmie udział moja żona, zdecydowanie i bez zająknięcia polecam 😉

Ewa i Adam

To nasza druga sesja, a pierwsza sesja z Kasią. Długo szukałem odpowiedniego fotografa, który spełniłby nasze oczekiwania. Jeśli myślisz o sesji erotycznej i się wahasz jak to będzie, to przestań i po prostu zadzwoń do Kasi.
Nie wiesz jak się przygotować? Ona Ci powie.
Masz krępujące pytania? Po prostu je zadaj.
Nie musisz się obawiać dziwnej reakcji lub braku zrozumienia.
Kasia jest osobą punktualną, słowną i gotową na przeróżne pomysły. Nasza sesja była dość wymagająca i czasochłonna. Głównie z powodu mnogości ujęć i rekwizytów jakie ze sobą zabraliśmy.
Nasza pani fotograf stanęła na wysokości zadania. Doskonale zrozumiała nasze pomysły, a wynik końcowy jest znacznie powyżej oczekiwań. Ciekawe ujęcia, kadrowanie, dobór oświetlenia, kompozycji. Wszystko jak należy. Mamy wspaniałą pamiątkę w postaci kilkudziesięciu pięknych, dopracowanych, fotografii. Z całego serca polecamy współpracę z Kasią. Nie zawiedziesz się.

Pan Karol

Kasia jest wspaniałą profesjonalistką, przede wszystkim wiedziała jak wprowadzić odpowiednią atmosferę i sprawić abyśmy nie czuli stresu. Zaczęło się od kawy i rozmowy co będziemy robić, dużo pomysłów niestety nie wszystkie daliśmy radę zrealizować (może następnym razem). Efekty pracy są dla Nas zachwycające, mamy nadzieję że kiedyś uda się nam powtórzyć sesje. Gorąco polecamy Kasie a jeżeli ktokolwiek ma obawy czy to dla niego, niech się nie waha tylko zadzwoni i umówi na sesję, zapewniamy że będzie zadowolony.

Pan Piotr

Historia mojej sesji rozpoczęła się od przypadkowego wejścia na stronę Kasi. Nie wierzyłem, że kobieta może zajmować się taką tematyką z zaangażowaniem, pomysłem i smakiem. Czemu by nie spróbować? No właśnie obawy… Jednak zadzwoniłem na zasadzie – zobaczymy, a właściwie usłyszymy, co się stanie. Po drugiej stronie bardzo miła i optymistyczna osoba. Kontaktowa i otwarta. Od razu tłumaczy co i jak. Wszelkie wątpliwości rozwiewa, ma wiele pomysłów. Sprawna korespondencja. Padają konkretne propozycje miejsc i terminów, a także pokieruje Was w stronę zarysu tematyki sesji.
Wreszcie nadchodzi godzina spotkania. Kasia punktualna. Miła rozmowa przy kawie. Przygotowanie sprzętu, rekwizytów. Wszystko idzie bardzo sprawnie. Atmosfera w pełni dyskretna i profesjonalna. Kasia chodzi, wymyśla, ustawia, pokazuje, próbuje, poprawia, dąży do perfekcyjnego ujęcia. Jest miło, momentami wesoło. Pełna jest spontanicznych pomysłów jak i na takie otwarta. Wszystko ma charakter bardzo dynamiczny, nie ma miejsca na nudę.
Nie wiadomo kiedy zlatują dwie godziny. Czas spędzony w fajnej atmosferze. Efekt końcowy naprawdę świetny. Aż chce się wracać, by realizować inne ciekawe pomysły i projekty tematyczne. Miło spędzony czas – coś naprawdę innego. Nie ma się czego obawiać. Jest na luzie, niekrępująco.
Panie i Panowie, należy się Kasi docenienie jej talentu i śmiało można powiedzieć, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, czyli po drugiej stronie obiektywu.
Jeśli jeszcze ktoś miałby jakieś obawy i wątpliwości, to… nie ma co się zastanawiać. Trzeba spróbować. Do odważnych świat należy, a efektem końcowym każdy będzie pozytywnie zaskoczony. Też tak miałem.
Niebanalny pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby.

Pan Robert

Recenzja !?
Czy Kasia potrzebuje recenzji ?
Sądzę, że Jej zdjęcia bronią się same za siebie! One są Jej najlepszą Jej recenzją. Ma jednak taką zakładkę – więc ok. !
Bez sensu pisać po raz kolejny, iż sesja jest super. To już wszyscy napisali. Trochę zatem inaczej !!!
Moja sesja !
Kasia tym razem miała strasznie ciężkie zadanie (jak mi się wydawało) !
Zdjęcia miały powalić, a ja twierdziłem, że to nie jest możliwe (wiek, nadwaga itd.). Kilka, jak nie kilkanaście rozmów telefonicznych. Wysłałem jej nawet taką małą fotkę (w ubraniu) z pytaniem czy jest pewna ! Podjęła się !!!
Pierwsze moje odczucie – nic z tego nie wyjdzie !
Tak „se” w duchu myślałem, że nie podejmie się. A tu zaskoczenie !!! Pisze, że bez problemu i co więcej daje gwarancje, że zdjęcia będą powalające (w tym dobrym słowa znaczeniu). OK ! Kurde ! Powiedziałem „a” mów chłopie „b”. Umówiliśmy się ! Kilka maili, też rozmów telefonicznych – miła, sympatyczna i co najważniejsze rzeczowa. Cały czas potwierdzałem, że może wycofać się z tego wyzwania, nawet, jak już będę na sesji – wystarczy, że stwierdzi, że „model” nie rokuje nadziei na fajne zdjęcia.
Sesja – wspólnie wybrane miejsce z kilku propozycji ! Fajny apartament, w połowie drogi, wspólnie wybrany, pełna dyskrecja !!!
Punktualna do bólu ! Można zegarek nastawić.
Trochę szok, tak młoda kobieta i taka tematyka zdjęć !
Jak pisze (Kasia) – rozmowa, podpisanie umowy, ale dla przyszłych modeli – można wcześniej poprosić o jej treść i dostosować pewne zapisy do swoich wymagań (np. dot. publikacji zdjęć).
A teraz mała tajemnica (nie miej pretensji Kasiu – Proszę !!!) – Kasia, to taki łakomczuch (jak to robi, że ma taką sylwetkę ???) !!! Pisze, że przed sesją lubi wypić kawę, ale nie napisała, że lubi słodycze.
Szarlotka i kremówki są w jej klimacie. Jeśli zatem chcecie przełamać atmosferę, to polecam !!!
Później to już praca. Wbrew pozorom jest to naprawdę praca. Tak dla niej, jak i dla modela (klienta) ! Tysiące pomysłów Kasi. Otwartość na pomysły i ewentualne gadżety zabrane na sesję. Tak te zabrane przez Kasię, jak i te, które ktoś przywiezie – jest otwarta na propozycję, nawet te bardzo odważne.
Któraś z koleżanek (modeli) napisała, że Kasia biega cały czas. Kasia tak samo pisze o sobie na kilku blogach i w ofercie! Składam sprzeciw ! Kasia nie biega !!! Kasia tak fajnie „tupta” na sesji między statywami światła, aparatem i przeszkodami terenu !!! Przestawia sprzęt, kombinuje, jak by tu coś zmienić, jak coś wykorzystać z naturalnej scenerii !!! Cały czas mówi do siebie (i modela), czy jeszcze jakiś pomysł jeszcze jest, którego nie zrealizowaliśmy (jej lub modela). Realizuje, tak swoje pomysłu, jak i te które Ty masz.
Niektóre ustawienia są odważne, erotyczne, na tzw. granicy..
W moim przypadku były też takie, które były bardzo odważne (nawet nie spodziewałem się, że będą) ale i takie, które były żartem, a i tak wyszły „zajefajne” zdjęcia !
Jak z tymi sprawami ! Wytrysk ! OK ! Widziałem, i czytałem, że takie zdjęcia też robi. Ja nie chciałem takich zdjęć, ale przyznaję, że w niektórych ujęciach już myślałem, że nastąpi taka sytuacja. Wystarczy to z Kasią uzgodnić. Będąc pod prysznicem, pozując z ciepłą płynącą wodą po fallusie – ciężko nie być podnieconym.
Zatem też miałem obawy, co będzie – jeżeli (???), a później miałem problem, gdy stwierdziła, że do jednego zdjęcia fajnie by było, jakby był w zwodzie !!! I Jak po trzech godzinach mieć wzwód ???
Chcę jednak podkreślić, iż to, co Kasia ostatnio napisała na swoim blogu, sesja z Kasią, jest wyłącznie profesjonalną sesją zdjęciową i ktoś, kto oczekuje czegoś więcej niż TO, powinien poszukać innego adresu. Fakt, że taka jest tematyka sesji, nie upoważnia nikogo do zachowań uwłaczających jej godności, jako fotografowi.
Jak Kasia pisała – idziesz do urologa – on (ona) jest w ubraniu !!!
Reasumując – co ja mogę napisać – moim zdaniem zdjęcia powalają na kolana – i tak miało być !
Wy wszystkich nie zobaczycie ale wierzcie, że reszta jest niesamowita !!!
P.S. Kasia ! Dziękuję Ci po raz kolejny za sesję. Liczę, że będzie nam dane jeszcze się spotkać !
Jak mówiłem Tobie – jesteś WIELKA !!!

Pan Jacek

Jakiś czas temu przez przypadek ”kliknąłem” na fotografię przedstawiającą akt męski. Wpisałem hasło: „akt męski sesja” w wyszukiwarkę . Wśród otrzymanych wyników zaintrygował mnie jeden: www.animuszowo-akt.pl i osoba Pani Kasi. Zapoznałem się ze stroną – odważna –pomyślałem, chwila refleksji i decyzja ja też chciałbym dla siebie mieć takie zdjęcia . Napisałem maila do Pani Kasi z podstawowymi pytaniami. Dostałem odpowiedź. W myśl zasady : „homo sum, humani nihil a me alienum puto” podjąłem szybko decyzję i się umówiłem na sesję. Uzgodniliśmy wspólnie miejsce . Troszkę miałem obawy- w końcu obca osoba , nie znamy się , nie wiem czy w ogóle się nadaję . Wszystkie wątpliwości rozwiały się w momencie przywitania się i pierwszych słów – Pani Kasia jest osobą bardzo kontaktową, potrafiącą wprowadzić atmosferę spokoju, dokładnie tłumaczy co będzie chciała robić, pomaga w ustawieniu przy poszczególnych ujęciach , ma ileś pomysłów w zanadrzu – na miejscu potrafi improwizować wykorzystując rekwizyty lub otoczenie. Poczułem się „bezpiecznie” i wszystko nagle stało się proste i naturalne. .. Efekt spotkania – przerósł moje najśmielsze oczekiwania – NIESAMOWITE UJĘCIA. Serdecznie dziękuję za piękną sesję! Za cierpliwość, profesjonalizm, pomysłowość. Pani Kasia ma przeogromny talent. Napiszę w ten sposób: Sesja na absolutnie najwyższym poziomie. Genialne wprost wyczucie chwili, niesamowicie subtelne ujęcia. Pani Kasia jest przesympatyczną osobą, która pomogła mi opanować stres, jest profesjonalistką z pasją, przed którą człowiek otwiera się, sam nie wiedząc kiedy. Wszystkie zdjęcia ( tutaj oddzielne podziękowania za liczbę fotografii) bardzo, bardzo mi się podobają.

Pan Maciej

Sesja erotyczna w prezencie dla żony? Dlaczego nie? W moim przypadku była to żona, pewnie może być to każdy inny, kto z tego rodzaju prezentu będzie się cieszył. Współpraca w Panią Katarzyną w ramach tej sesji to pewna historia oparta na zaufaniu i wspólnym zrozumieniu estetyki i wrażliwości w połączeniu z technicznym kunsztem Pani fotograf. Wystarczy rozmowa telefoniczna, decyzja, spotkanie przed sesją by w spokojnej, przyjaznej atmosferze zrobić coś dla bliskiej nam osoby, ale również dla samego siebie. Dwie godziny sesji, to poznanie siebie w wersji erotycznej ale też czas na budowanie własnego poczucie atrakcyjności. Efekt na zdjęciach, zatrzymany okiem Pani Katarzyny, przerasta własne wyobrażenie o sobie. Żona zachwycona, zdjęcia zdobią tapetę telefonu! A nic tak nie podnosi wartości mężczyzny, jak odpowiedź dumnej żony, na pytanie koleżanki:… „co za fajnego faceta masz na telefonie?” – To mój mąż!!

Pan Bonifacy

Sesja u Pani Kasi była czymś wyjątkowym. Mimo intymnego charakteru, czułem się świetnie, całkowicie komfortowo i swobodnie. Początkowy stres i skrępowanie minęły po kilku minutach. Dodatkową pozytywną kwestią były jej pomysły na intrygujące ujęcia. Widząc już gotowe fotografie, muszę przyznać, że jestem ogromnie zadowolony z całej sesji i pod wielkim pozytywnym wrażeniem. A zupełnie niespodziewanym efektem okazała się duża dawka dowartościowania samego siebie. Mówiąc szczerze, to poszedłbym chętnie jeszcze raz 🙂

Pan Paweł

Sesja z Kasią nie była moją pierwszą sesją, ale za to jedną z najlepiej profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych, od zdjęć zainspirowanych innymi pozami do spontanicznej twórczości :). Zdjęcia na profilach i stronie fotografki nie oddają atmosfery, jaka im panuje, pomimo, że było to nasze pierwsze spotkanie, miałem wrażenie, jakbyśmy znali się od dawna, a fotografia jest tylko dodatkiem do spotkania dobrych znajomych. W takiej atmosferze dużo fajniej jest tworzyć nawet najbardziej intymne zdjęcia. Z czystym sumieniem (no może ze względu na tematykę zdjęć – nie do końca czystym 🙂  , mogę polecić współpracę z Kasią, Panie, Panowie, Pary… proszę umawiajcie się na zdjęcia, bo jest warto.

Pan Michał

Współpraca z Kasią zaczęła się przypadkiem, bo przypadkiem trafiłem na jej zdjęcia i niema natychmiast pojawił się pomysł: „ja też chcę takie zdjęcia”. Ale jak szybko pojawił się pomysł, tak szybko pojawił się strach. Strach przed reakcjami organizmu. Jak się okazało strach miał tylko przysłowiowe „wielkie oczy”. Umówiliśmy się z Kasią na wstępną rozmowę, miło pogadaliśmy i omówiliśmy jak wygląda sesja, po czym ustaliliśmy termin sesji. Wchodząc do jej małego ale przyjemnego studia czułem lekkie zdenerwowanie, minęło jednak bardzo szybko. Po kilku zdjęciach wszystko było na luzie. Co więcej, nie było problemów z reakcjami organizmu – ta część mózgu się wyłączyła 🙂 Muszę przyznać, że był raczej odwrotny problem przy „odważniejszych” zdjęciach. Po doświadczeniach sesji u Kasi nie pozostaje mi nic innego jak MEGA GORĄCO JĄ POLECIĆ!!! Atmosfera SUPER! Zdjęcia również! POLECAM! POLECAM!! POLECAM!!!

Pan Aleksander

Sesja z Kasią i jej partnerem upłynęła w przyjaznej i twórczej atmosferze. Była ona dosyć wyjątkowa ze względu na tematykę, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania – zdecydowanie „efekt wow”. Są oni niezwykle otwartymi osobami, więc oprócz świetnego podsumowania sesji, w postaci profesjonalnych i niespotykanych zdjęć, wspominam również po prostu dobrze spędzony czas. Cieszę się, że mogłem być częścią tego nowatorskiego projektu.

Pan Marcin

Odwa

To była moja druga sesja w studio fotograficznym…Druga w ogóle, pierwsza zaś u Katarzyny…Po pierwszym spotkaniu z obiektywem u innego fotografa miałem bardzo niemiłe odczucia – przede wszystkim nie opuszczało mnie przekonanie, że się nie nadaję do fotografii aktu. Fotograf niestety nie robił niczego, by to moje przekonanie zmienić…U Katarzyny zaś sytuacja była absolutnie odwrotna!Zanim jeszcze lampy błyskowe rozświetliły studio, korespondowaliśmy mailowo, szukając płaszczyzny interesującej zarówno mnie, jako modela, jak i Katarzynę, jako autorkę obrazów. Wymiana wiadomości wraz z fotograficznymi propozycjami (znalezionymi po prostu w sieci) dała niezwykle ważny efekt, a mianowicie pełnej otwartości, zrozumienia, akceptacji. To zaś niezwykle silnie ułatwiło mi wyzbycie się wstydu i zażenowania – zarówno podczas rozmów o zdjęciach, jak i podczas ich wykonywania. Szczególnie, że odważyłem się także na ujęcia erotyczne, czego bez zbudowania wcześniej dobrego klimatu podczas sesji zupełnie sobie nawet nie wyobrażałem. Zdjęć ukazujących mnie w pełnym aspekcie męskości właściwie w ogóle wcześniej nie zakładem, ale nastawienie Katarzyny i jej szczerze profesjonalne podejście do tematu pozwoliły mi uwolnić się z blokad, przekroczyć bariery niepozwalające zachowywać się po prostu naturalnie.Katarzyna jest niezwykle ciepłym, pomysłowym, odważnym i mądrym fotografem. Zachęca do zdjęć odważanych w tym sensie, iż uważa akt za piękna dziedzinę sztuki i, co szalenie ważne, nikomu nie odmawia piękna jego ciała, bez względu na to, na ile obiektywnie za takie można by je uznawać. Akt w wykonaniu Katarzyny to przede wszystkim człowiek z jego naturalnym pięknem, a nie poszukiwanie jakichś sztucznych ideałów. Każdy model jest piękny, jeśli pozwoli mu się być sobą, nie robić niczego wbrew sobie, być naturalnym, być po prostu człowiekiem – tak myśli Katarzyna-fotograf, jak sądzę….Katarzyny podeśjcie do zawodu – w mojej ocenie – wróży jej w przyszłości realizację naprawdę insertujących, mądrych i ważnych projektów.Sam z największą przyjemnością w Katarzyny projektach chciałbym brać udział, a wszystkich – szczególnie tych, którzy bądź fotografię nagich osób krytykują, bądź sami nie mają odwagi stanąć przed obiektywem – głęboko zachęcam do umówienia sesji u Katarzyny. Zapewniam, że można tylko zyskać…:)

Pan Wojciech

W związku z tym, że była to moja pierwsza sesja i w dodatku od razu aktowa na początku odczuwałem duży stres. Sesję zaczęliśmy od podpisania umowy i kilku ujęć próbnych w ubraniu w celu ustawienia oświetlenia. Potem nadszedł najtrudniejszy moment czyli rozebranie się, ale po początkowej rozmowie nie miałem z tym problemu, szybko zrzuciłem ciuchy i przystąpiliśmy do robienia zdjęć. Początkowy stres z każdym kolejnym ujęciem szybko mijał i ostatecznie zaowocował bardzo fajnymi fotografiami, które będą stanowiły świetną pamiątkę w przyszłości. Panią Kasię mogę polecić każdemu kto chce sobie wykonać zdjęcia aktu w milej atmosferze, a kto nie miał jeszcze profesjonalnej sesji w studio.

Pan Grzegorz

Referencje. Referencje są jak najbardziej pozytywne bo inne nie mogą być. Kasia i Karol to dwie młode osoby ale tak już doświadczone w tym, co robią, że, no niestety nie pozostaje mi nic innego, jak w pełni Ich zarekomendować i polecić. Pełne zaangażowanie od samego początku a w przypadku różnych fotografów to różnie bywa. Nie odwalają roboty, tak aby zrobić sesje, zgarnąć „kasę” i …. następny klient. Są otwarci na propozycje modeli jak i sami proponują swoje rozwiązania a maja głowy pełne pomysłów. Moje sesje wypadły super, pomimo moich obaw. Naprawdę polecam.

Pani Ilona

Dawno nie spędziłam tak miło czasu jak na sesji z Kasią.  Jest niesamowicie ciepłym, pogodnym, wyrozumiałym człowiekiem i bardzo utalentowanym Fotografem.
Od początku wszystko przebiegało w niesamowicie miłej i przyjaznej atmosferze, począwszy od kontaktu, poprzez pomysł,  po same spotkanie, sesje, jak i późniejszy kontakt.
Kasia jest bardzo otwarta osoba, z głową pełna pomysłów, rewelacyjnie potrafi przeprowadzić sesje, w  sposób płynny luzny wesoły.
Pomimo sporego doświadczenia bardzo elastyczna i otwarta na nowe wyzwania . Razem z Kasią można stworzyć coś, co zapiera dech
Profesjonalizm, perfekcja, petarda 🙂
Jestem pewna, że kiedyś jeszcze się zobaczymy 🙂

Pani Sylwia

Dla wszystkich niezdecydowanych, polecam sesję u Pani Kasi z czystym sumieniem. Swobodna atmosfera i luźne podejście do nagości sprawiły że ja jako „modelka” czułam się nieskrępowana i wyluzowana. Wszystko można omówić, wypróbować, zrobić kilka podejść. Efekt końcowy jest zachwycający i bardzo się cieszę, że jestem szczęśliwą posiadaczką dość pokaźnego pakietu moich zdjęć w nagiej odsłonie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Pan Antoni

Do tej pory brałem udział w dwóch sesjach u Kasi. Nie było to moje pierwsze pozowanie do aktu, nie mam też problemów z własną nagością, więc raczej spodziewałem się, że będzie to dla mnie sytuacja bezstresowa, i tak też było. Natomiast różnie w przeszłości (inne sesje ‘przed Kasią’) bywało jeśli chodziło o atmosferę w trakcie sesji, zdarzało się, że klimat był dość sztywny i nienaturalny. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak się nie dzieje podczas pracy z Kasią, jest sympatycznie, czas płynie szybko, stanowczo za szybko wręcz, za każdym razem czułem lekkie rozczarowanie, że to już koniec (mimo, że wszystkie pomysły zostały zrealizowane a Kasia pytała czy mam jeszcze pomysł na jakieś ujęcie). A podkreślić jeszcze należy pełen profesjonalizm: punktualność, dobry kontakt mailowy, otwartość na pomysły modela, zaś jakie są efekty, zarówno od strony artystycznej jak i technicznej – widać na stronie i myślę, że mówią one same za siebie! Póki co brałem udział w sesji grupowej męskiej, sesji z dronem i mam wielką nadzieję, że na tych dwóch się nie skończy – czekam z niecierpliwością co tam Kasia jeszcze wymyśli

Pan Michał

Wynik sesji u Kasi przeszedł moje największe oczekiwania. Nie sądziłem, że z tak nieforemnego modela mogą wyjść tak ciekawe zdjęcia. Gorąco polecam.

Pan Adam

Las mężczyzna akt

Perfekcyjne przygotowanie sesji zdjęciowej ( studyjna , plener ) kreatywność , wsłuchiwanie się w sugestie modela i wprowadzanie ich do realizacji z ogromna swobodą , niepowtarzalna atmosfera i doskonały kontakt w przestrzeni fotografik/ fotografowany ,a także relacja ceny do tego co otrzymujemy sprawia ,że wykracza to ponad oczekiwania. Bez ryzyka mogę polecić każdemu sesję u Pani Katarzyny 10/10. Zdjęcia są rewelacyjne , także jeśli chodzi o ich klimat . Rodzi się talent …

Pani Anna

Sesja po prostu zniewalająca. Zdjęcia w plenerze wyszły fantastycznie do tego świetna atmosfera. Niebywałe pomysły. Polecam !!!!

Pani Zuzanna

Śmiały akt kobiecy - kobieta w kapeluszu

Kasia to super artystyczna dusza, człowiek z głową pełną pomysłów. Bardzo cenie sobie odpowiednie przygotowanie do sesji i profesjonalizm, czym Kasia się wyróżnia. Będę miło wspominać ten projekt, no i oczywiście liczę na dalszą współpracę.

Pani Agnieszka

Akt kobiecy - kobieta pływa w jeziorze nago

Na sesji u Kasi od razu rzucają się w oczy trzy rzeczy: profesjonalizm, kreatywność i…luz 🙂 Ja osobiście jestem w szoku, że tak młoda osoba potrafi wykazywać się profesjonalizmem na tak wysokim poziomie. To po pierwsze. Poza tym…Kaśka, jak zresztą sama o sobie pisze, ciągle biega :-)I ma mnóstwo pomysłów… oraz taki dar przekonywania do nich, że człowiek bez mrugnięcia okiem zrobi wszystko, co mu każe ;-)A do tego potrafi rozluźnić atmosferę do tego stopnia, że nie jest to ani odrobinę krępujące, aby pokazać się jej w pełnej okazałości. Po sesji, na której zupełnie bez żadnych oporów występowałam „jak mnie Pan Bóg stworzył”, mój mąż śmiał się z mojej rekcji, kiedy dostałam od niego w prezencie voucher na sesję: „ale, że jak to??? Całkiem nago?!!!” Co do efektów… Biorąc pod uwagę, że 15 lat temu miałam sylwetkę prawie jak z wybiegu, a teraz ważę jakieś 20 kg więcej, problem z samoakceptacją ciała jest u mnie duży. Zdjęcia, które zrobiła mi Kasia pokazują mnie praktycznie taką, jaka jestem. Nie zostałam na nich wysmuklona, Kasia nie wyszczupliła mnie w pewnych miejscach, ani nie dodała „objętości” w innych. I po raz pierwszy defekty, które na co dzień mnie mocno irytują, na wykonanych przez nią zdjęciach w ogóle mi nie przeszkadzają! Wiem, że mam małe cycki, wystający brzuch i cellulit, ale… na tych fotografiach wyglądam z tym wszystkim cudownie! I autentycznie jest to dla mnie jakaś magia, a Kasia to czarodziejka, która zdjęła zły urok i sprawiła, że przestałam się widzieć w krzywym zwierciadle. O ile z sesji u niej wychodzi się uskrzydlonym, to kiedy się ogląda efekty, to już jest totalny odlot 🙂 Podsumowując: Kaśka to dla mnie geniusz. Do tego przeuroczy!

Pan Jacek

Oglądam efekty naszej sesji i jestem zachwycony. Każde ujęcie jest wspaniałe. Prawdziwe i pełne emocji! Mógłbym na nie patrzeć godzinami. Kasia to znakomity fotograf: dobre „oko”, intuicja, rzetelność, potrafi podpowiedzieć jak się ustawić, zdjęcia są cudowne a rezultaty zachwycające.
Kończąc napiszę tak: z Kasią spotkaliśmy się po raz drugi – tym razem w studio, a ja już szukam pretekstu do kolejnej sesji.

Koszyk
error: Treść jest chroniona !!