Odważna sesja dla mężczyzn

Czym w ogóle jest odważna sesja dla mężczyzn? Czy wymaga ona specjalnego przygotowania? Dlaczego nie jest to zwykła sesja zdjęciowa, tylko zaplanowana stricte dla Panów?

Odważna sesja dla mężczyzn – co to w ogóle jest i co ma wspólnego z odwagą?

Doskonale wszyscy wiemy jak to jest z nagością w Naszym kraju. Niby jest to coraz szerzej omawiane zagadnienie, ale nadal traktowana jest po macoszemu. Dlatego też chęć lub wzięcie udziału w sesji dla mężczyzn (aktu), wymaga naprawdę sporej odwagi. Nie mówię tutaj o kwestii rozbierania się przed obiektywem, ale o przełamaniu tabu. Szczególnie tego męskiego. Wiecie, półnaga kobieta na reklamach jest spoko, ale półnagi mężczyzna? Mówi się o coraz większej tolerancji, również dla nagości i seksu, ale nadal to tylko słowa.

W dalszym ciągu, Panowie jesteście pomijani i często nie mówicie o swoich problemach czy pragnieniach. Niestety, ale ten problem narasta. Wszyscy wiemy jak ciężkie mamy czasy, a od Was wymaga się coraz więcej i więcej. Gdzie tutaj pole do zrealizowania własnych marzeń i pragnień? Dlatego też Animuszowo to przede wszystkim odwaga, a odważna sesja dla mężczyzn jest jedną z pierwszych rzeczy, które postanowiłam zacząć robić, aby coś zmienić w Waszym temacie 🙂

Obiekcje

Wiem, że macie pełno obiekcji. Bo sylwetka już nie taka, martwicie się o wiele rzeczy, ale tak naprawdę nie mają one znaczenia. Fakt, taka jest presja społeczna, żeby być wyrzeźbionym niczym Adonis i zawsze gotowym do działania. Sesja dla mężczyzn odwraca ten niezdrowy trend. Pokazuje Was takimi, jakimi jesteście. Kilka kilogramów w tą czy w tą nie robi różnicy! Zawsze można przecież zrobić takie zdjęcie, żeby ukryć to co chcemy ukryć i pokazać to, co pokazać chcemy. Przede wszystkim jednak koniec z presją! Pisałam już wcześniej o tym, że nie robię masowo sesji. To dlatego, że nie lubię pośpiechu w tym temacie. Uważam, że wszystko potrzebuje czasu. Przykładowo, jeśli na początku sesji nie czujecie się na siłach, aby od razu stanąć w stroju Adama przed obiektywem, to ja to doskonale rozumiem! Nie pospieszam nikogo, bo niedługo mam kolejnego modela do sesji. Nie! Wszystko na spokojnie. To Wy macie czuć się swobodnie i poczuć wewnętrzną odwagę 🙂

Odważna sesja dla mężczyzn – jak się do niej przygotować?

Wydepilować miejsca intymne, czy nie? Pójść kilka miesięcy przed sesją na siłownię, aby zrzucić kilka kilogramów, albo wyrzeźbić sylwetkę? Wszystko zależy od Was!

Najważniejszym jest to, abyście zapamiętali Panowie, że odważna sesja dla mężczyzn nie wymaga ona specjalnego przygotowania! Naprawdę, wszystko co musicie przygotować, to siebie samego. Tylko tyle i aż tyle! Wiem, że łatwo się mówi, a ciężej robi. Wszak nie znamy się wszyscy od lat i ciężko czasem rozebrać się do naga przed obcą kobietą 🙂 W każdym razie, musicie wiedzieć o tym, że najważniejsze jest Wasze samopoczucie. Dla mnie odwaga, jaką wykazujecie się podczas sesji jest czymś naprawdę niezwykłym! Dlatego też przygotowuję całą sesję od A do Z.

Wy macie się tylko dobrze bawić i mieć niezapomnianą pamiątkę na lata! A w tym moja głowa, żeby tak się stało. Dlatego też przygotowuję dla Was przykładowe pozy, propozycje lokali, dodatki do sesji. Słowem wszystko, czego tylko potrzeba, aby sesja wyszła jak najlepiej 🙂 Nie musicie myśleć o tym co zrobić, wszystko pokazuję i objaśniam na sesji. I jasne, często wychodzą z tego zabawne sytuacji, bo pomimo tylu lat wykonywania sesji, nadal nie nauczyłam się która ręka to prawa, a która lewa, ale właśnie taka ma być sesja dla mężczyzn! Na luzie! Wiecie, cały sekret tkwi w tym, że jak na chwilę odpuścimy sobie ten cały pęd, to zaczniemy dostrzegać rzeczy, które Nas cieszą 🙂 To właśnie moja rola podczas sesji – abyście zwolnili i chwilę odpoczęli. A zdjęcia? Wtedy wychodzą najlepsze!

Jak wygląda odważna sesja dla mężczyzn?

Kawa, kawa i jeszcze raz kawa! No może poza rozmową, od której zaczynamy sesję 🙂 To preludium tego, o czym pisałam wcześniej – najważniejsze jest to, żeby dać sobie czas. Zwolnić choć na chwilę. Wiecie, z głową pełną obaw i powiedzmy sobie szczerze – lęków nie da rady zrobić zdjęć. Dlatego też sesja dla mężczyzn zaczyna się od rozmowy, która nierzadko stanowi prawie połowę czasu sesji 🙂 Oczywiście, rozmawiamy jeszcze w trakcie, bo jest na to czas. Sesja nie wygląda jak robienie zdjęć do dowodu – przodem, bokiem, drugim bokiem i tyle. Wszystkie pomysły rodzą się w trakcie jej trwania. Jasne, mam zawsze ze sobą pakiet przykładowych zdjęć i póz, które możemy wykorzystać podczas sesji, ale nie jest powiedziane, że musimy!

W każdym razie, bo trochę odbiegłam od tematu, następnym krokiem po kawie jest kilka zdjęć w ubraniu. Niektórzy z Was pewnie dziwią się – ale po co? Przecież ma to być odważna sesja dla mężczyzn, sesja aktu. I tutaj znowu wracamy, że pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł 🙂

Wiecie, doskonale zdaję sobie sprawę, jak dla Was wygląda ta sytuacja. Widzicie mnie na żywo może od jakiejś godziny i co – macie się rozebrać do naga i tak sobie radośnie paradować? No nie da rady, dlatego zdjęcia w ubraniach pozwalają Nam przełamać pierwsze lody. Oswajacie się wtedy ze mną i z tym, że obiektyw jest wycelowany w Waszą stronę 🙂 Kolejny etap to zdjęcia w bieliźnie/ nagość zakryta. Sami domyślacie się pewnie po co jest ten krok 🙂 W każdym razie, dopiero gdy będziecie gotowi i będziecie czuli się na siłach, będziemy mogli przejść do sesji aktu lub erotyki 🙂 Wtedy też powstają naprawdę niezwykłe pomysły – jedni skaczą, drudzy wolą same zbliżenia na penisa.

Możecie robić co tylko chcecie! Chcecie zdjęcia w masce? Proszę bardzo! Dodatki na penisa? Jak najbardziej! Oczywiście, podpowiadam podczas sesji co i jak i prowadzę Was przez wszystkie te etapy, ale też nie zabraniam Wam niczego. Im więcej pomysłów, tym lepiej! A powstają one właśnie wtedy, kiedy na chwilę odpuścicie sobie codzienne troski i pogoń 🙂

Odważna sesja dla mężczyzn – skrojona wyłącznie na potrzeby mężczyzn

Znacie mnie już trochę i wiecie jak podchodzę do swojej pracy. Trochę skłamałabym, gdybym napisała, że tak wyjątkowo traktuję tylko Was – mężczyzn. Prawda jest jednak taka, że wszystkich moich klientów traktuję wyjątkowo i indywidualnie 🙂 Nie jest tak, że mężczyzn traktuję na sesji lepiej niż kobiety, albo że to pary mają najwięcej mojej uwagi. Dla mnie Wy, jako ludzie jesteście wyjątkowi i zasługujecie na to, co najlepsze. Dlatego też staram się, aby Wam to choć w minimalnym stopniu dać podczas sesji.

Stąd też wynika fakt, że wolę wykonać mniej sesji, ale bardziej dopracowanych. I nie mówię tutaj o aspekcie tylko fotograficznym. Tworzę dla Was usługę kompletną. Zdjęcia to składowa sesji dla mężczyzn. Jasne, przykładam ogromną wagę do tego, jak zrobić dobre zdjęcia pod kątem technicznym, ale aspekt psychologiczny jest równie ważny. O ile nawet nie jest ważniejszy 🙂

Tak właśnie wygląda odważna sesja dla mężczyzn. A może lepiej, gdybym napisała, że tak wygląda sesja w Animuszowo? Sami wybierzcie odpowiednią opcję 🙂

2 Odpowiedzi na “Odważna sesja dla mężczyzn”

  1. Dokładnie tak wygląda sesja u kasi. Tak zapamiętałem pierwszą moją sesję bo kolejne były już nieco inne – była kawa ale zdjęcia w ubraniu nie były już konieczne. Wszelki wstyd zniknął i sam miałem już nawet pomysły na nowe ujęcia. Miałem już pięć sesji u kasi i mam nadzieję na kolejne. Na każdej powstają fotografie które mnie zadziwiają gdy je oglądam. Nie wyglądam jak apollo ani adonis ale jestem dumny z każdego ujęcia i cieszę się że kasia tak mnie otworzyła i tak mnie widzi.

  2. Przede wszystkim wyrazy współczucia Pani Kasiu

    Co do sesji to chętnie wziąłbym w nich udział choć nie wiem czy się nadaję (mam dużo lat jestem po 60 siatce)ale pani argumenty trochę mnie ośmielają.
    Od zawsze miałem kontakt z kobietami i nagością m.in mieszkałem z moją zoną i jej siostrą wiele lat i byłem zachęcany do bycia nagim w ich towarzystwie i nie pamiętam, by wydawało mi się to wtedy dziwne czy niestosowne.
    Gdyby trafiła się pani sesja w okolicach 3 miasta, to jestem chętny nie mam nic też przeciwko by była to sesja grupowa choć milej byłoby spotkać się tylko z panią ale zdaje sobie sprawę z kosztów sesji i dojazdu.
    Pozdrawiam, Marek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
error: Treść jest chroniona !!