Akt męski w apartamencie

Dziś zapraszam Was do swojego rodzaju powrotu do tematu sesji w apartamentach oraz innych wynajętych lokalach. Wspominałam już w tym wpisie, że powstało wiele naprawdę ciekawych i wartych zrobienia w nich zdjęć miejsc. Pisałam to jednak przy okazji wpisu kobiecego. Jak jednak wygląda akt męski w apartamencie? Tego dowiecie się z poniższego wpisu 🙂

Może na początek pytanie: czy szukam innych lokali do sesji kobiecych i męskich? Odpowiedź nie jest prosta, bo i tak i nie. Wszystko zależy od preferencji klientów, jednak zazwyczaj staram się dobrać pokój do danej sesji. Widzicie, tak jak na zdjęciach poniżej akt męski w tym apartamencie wyszedł świetnie. Jednak czy to miejsce nadawało się do sesji kobiecej? Raczej nie. Głównie ze względu na warunki w nim panujące.

Do sesji kobiecych staram się wyszukiwać lokale, które są jasne, przeszklone i wpada do nich bardzo dużo światła. Wtedy też mogę bardziej podziałać ze światło-cieniem. To najważniejszy aspekt, który trzeba brać pod uwagę przy wyszukiwaniu odpowiedniego lokalu. Podczas sesji aktu męskiego nie ma to już aż takiego znaczenia. Mają je natomiast wszelkiego rodzaju dodatki. Tak jak tutaj – stół bilardowy. Czy jest to często spotykane? Nie. A czy „zagrało” na zdjęciach? Jeszcze jak!

Wydaje mi się także, że im bardziej „surowe” wnętrze apartamentu, tym lepiej dla sesji męskiej. Chcąc wydobyć maksimum ze zdjęć to właśnie jedno z kryteriów.

Wszystko jednak sprowadza się do rozmowy przed sesją.

Wtedy też proszę o nakreślenie mi pomysłów na nią. Wiadomo, zawsze mamy jakieś wyobrażenie swoich pragnień. Im więcej szczegółów poznam, tym lepiej będę mogła dobrać zarówno apartament jak i inne dodatki do sesji 🙂 Nie istnieje bowiem jeden uniwersalny klucz. Gdyby tak było, to wykonywałabym sesje w jednym miejscu. A tego jak doskonale wiecie nie chcę. Chcę, aby każda z sesji była inna i wnosiła powiew świeżości 🙂 A to jest trochę trudne zadanie i wymaga ode mnie sporo główkowania 🙂

1 Odpowiedź na “Akt męski w apartamencie”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
error: Treść jest chroniona !!