Pan Robert

Recenzja !?
Czy Kasia potrzebuje recenzji ?
Sądzę, że Jej zdjęcia bronią się same za siebie! One są Jej najlepszą Jej recenzją. Ma jednak taką zakładkę – więc ok. !
Bez sensu pisać po raz kolejny, iż sesja jest super. To już wszyscy napisali. Trochę zatem inaczej !!!
Moja sesja !
Kasia tym razem miała strasznie ciężkie zadanie (jak mi się wydawało) !
Zdjęcia miały powalić, a ja twierdziłem, że to nie jest możliwe (wiek, nadwaga itd.). Kilka, jak nie kilkanaście rozmów telefonicznych. Wysłałem jej nawet taką małą fotkę (w ubraniu) z pytaniem czy jest pewna ! Podjęła się !!!
Pierwsze moje odczucie – nic z tego nie wyjdzie !
Tak „se” w duchu myślałem, że nie podejmie się. A tu zaskoczenie !!! Pisze, że bez problemu i co więcej daje gwarancje, że zdjęcia będą powalające (w tym dobrym słowa znaczeniu). OK ! Kurde ! Powiedziałem „a” mów chłopie „b”. Umówiliśmy się ! Kilka maili, też rozmów telefonicznych – miła, sympatyczna i co najważniejsze rzeczowa. Cały czas potwierdzałem, że może wycofać się z tego wyzwania, nawet, jak już będę na sesji – wystarczy, że stwierdzi, że „model” nie rokuje nadziei na fajne zdjęcia.
Sesja – wspólnie wybrane miejsce z kilku propozycji ! Fajny apartament, w połowie drogi, wspólnie wybrany, pełna dyskrecja !!!
Punktualna do bólu ! Można zegarek nastawić.
Trochę szok, tak młoda kobieta i taka tematyka zdjęć !
Jak pisze (Kasia) – rozmowa, podpisanie umowy, ale dla przyszłych modeli – można wcześniej poprosić o jej treść i dostosować pewne zapisy do swoich wymagań (np. dot. publikacji zdjęć).
A teraz mała tajemnica (nie miej pretensji Kasiu – Proszę !!!) – Kasia, to taki łakomczuch (jak to robi, że ma taką sylwetkę ???) !!! Pisze, że przed sesją lubi wypić kawę, ale nie napisała, że lubi słodycze.
Szarlotka i kremówki są w jej klimacie. Jeśli zatem chcecie przełamać atmosferę, to polecam !!!
Później to już praca. Wbrew pozorom jest to naprawdę praca. Tak dla niej, jak i dla modela (klienta) ! Tysiące pomysłów Kasi. Otwartość na pomysły i ewentualne gadżety zabrane na sesję. Tak te zabrane przez Kasię, jak i te, które ktoś przywiezie – jest otwarta na propozycję, nawet te bardzo odważne.
Któraś z koleżanek (modeli) napisała, że Kasia biega cały czas. Kasia tak samo pisze o sobie na kilku blogach i w ofercie! Składam sprzeciw ! Kasia nie biega !!! Kasia tak fajnie „tupta” na sesji między statywami światła, aparatem i przeszkodami terenu !!! Przestawia sprzęt, kombinuje, jak by tu coś zmienić, jak coś wykorzystać z naturalnej scenerii !!! Cały czas mówi do siebie (i modela), czy jeszcze jakiś pomysł jeszcze jest, którego nie zrealizowaliśmy (jej lub modela). Realizuje, tak swoje pomysłu, jak i te które Ty masz.
Niektóre ustawienia są odważne, erotyczne, na tzw. granicy..
W moim przypadku były też takie, które były bardzo odważne (nawet nie spodziewałem się, że będą) ale i takie, które były żartem, a i tak wyszły „zajefajne” zdjęcia !
Jak z tymi sprawami ! Wytrysk ! OK ! Widziałem, i czytałem, że takie zdjęcia też robi. Ja nie chciałem takich zdjęć, ale przyznaję, że w niektórych ujęciach już myślałem, że nastąpi taka sytuacja. Wystarczy to z Kasią uzgodnić. Będąc pod prysznicem, pozując z ciepłą płynącą wodą po fallusie – ciężko nie być podnieconym.
Zatem też miałem obawy, co będzie – jeżeli (???), a później miałem problem, gdy stwierdziła, że do jednego zdjęcia fajnie by było, jakby był w zwodzie !!! I Jak po trzech godzinach mieć wzwód ???
Chcę jednak podkreślić, iż to, co Kasia ostatnio napisała na swoim blogu, sesja z Kasią, jest wyłącznie profesjonalną sesją zdjęciową i ktoś, kto oczekuje czegoś więcej niż TO, powinien poszukać innego adresu. Fakt, że taka jest tematyka sesji, nie upoważnia nikogo do zachowań uwłaczających jej godności, jako fotografowi.
Jak Kasia pisała – idziesz do urologa – on (ona) jest w ubraniu !!!
Reasumując – co ja mogę napisać – moim zdaniem zdjęcia powalają na kolana – i tak miało być !
Wy wszystkich nie zobaczycie ale wierzcie, że reszta jest niesamowita !!!
P.S. Kasia ! Dziękuję Ci po raz kolejny za sesję. Liczę, że będzie nam dane jeszcze się spotkać !
Jak mówiłem Tobie – jesteś WIELKA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
error: Treść jest chroniona !!