Adam

Gdy pierwszy raz trafiłem na stronę animuszowo.pl niedowierzałem… Z każdą chwilą coraz bardziej pragnąłem być tematem takich zdjęć. Po przeczytaniu każdej nowej podstrony byłem coraz bardziej pewny profesjonalizmu Pani Kasi. Zdjęcia na stronie zachwycały grą światła smakiem i artyzmem. Opisy i sposób podejścia Pani fotograf do modela rozwiały moje obawy i wątpliwości.

I tak wiadomość i pierwsze pytania, szybka rzeczowa odpowiedz.

Zaczęło się morze pytań i wiadomości z mojej strony. Żadne jednak pytanie nigdy nie zostało bez odpowiedzi. Udało się zgrać dogodny termin.

W końcu nadszedł wyczekiwany dzień sesji w plenerze, marcowy termin. Temperatura nawet znośna. Pierwsze zdjęcia w ubraniu. Jednak w moim przypadku szybko pozbyłem się odzieży i skrępowania nagością. Imię zobowiązuje. Ciągłe nowe pomysły i dobór ustawień sprawiły ze wciąż było mi mało… Mimo dość niskiej temperatury atmosfera była przyjazna i gorąca. Profesjonalizm Pani Kasi sprawił, że sesja minęła błyskawicznie. Podkreślam, że wskazówki Pani fotograf sprawiają ze ustawia modela bez żadnego dotyku z jej strony.

Gdy emocje sesji opadły po dwóch dniach dostaję wiadomość, żeby wybrać zdjęcia. I to było naj trudniejsze zadanie. Bo każde ujęcie jest wyjątkowe i każde chciało by się zachować. Profesjonalizm i dar uchwycenia piękna nagiego ciała sprawiają, że nawet przeciętny Kowalski wychodzi super w obiektywie tak dobrego fotografa. Zdjęcia zaś po obróbce cyfrowej i kolorystycznej są wyjątkowe.

Album zaś jest wspaniałym prezentem dla żony. Zatrzymuje chwile, gdy nasze ciało jest jeszcze piękne pięknem, które przemija…

Bardzo dziękuje Kasiu za super przygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
error: Treść jest chroniona !!