Marek

Moja pierwsza sesja aktu z Kasią była strzałem w dziesiątkę!
Od zawsze chciałem zaproponować dziewczynie odważną sesje kobiecą lub w parze i pomyślałem, że może najlepszą zachętą będzie moja sesja męska. Przeszukałem ofertę aktu męskiego w Internecie i szybko zorientowałem się, że z Kasią będę mógł sobie pozwolić na znacznie odważniejsze ZDJĘCIA niż z kimkolwiek innym. Przeglądając portfolio zdjęć Kasi, nie miałem wątpliwości, że najprawdopodobniej niczym jej nie zaskoczę i będzie nas ograniczać tylko nasza wyobraźnia. Nie myliłem się. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedziałem, że jest otwarta, konkretna i profesjonalna. Od razu uzgodniliśmy termin, przedstawiłem kilka moich pomysłów i omówiliśmy wstępna listę dodatków, która się z czasem bardzo rozrosła.
Moim celem było przedstawienie członka jako narzędzia w rękach mężczyzny 😊 Zrealizowanie sesji, która będzie przepełniona testosteronem, surową męskością i napięciem seksualnym zakończonym wytryskiem. Kasi spodobała się moja wizja, którą pięknie podkreśliła ułożeniem mojego ciała, Wspaniałymi kadrami i granularną struktura zdjęć. Kasia nie buduje żadnych barier. Słucha, nie ocenia, eksponuje to co sami chcemy pokazać. Potrafi też poprowadzić w sprawdzonych kierunkach, a jeżeli pojawi się z naszej strony zawahanie rozładowuje atmosferę, ośmiela i zachęca do przełamywania barier.
Nasza sesja trwała prawie 4 godziny, a ja stałem Zupełnie nagi obok obcej kobiety już po 5 minutach. Czułem się w pełni komfortowo, zdałem się na jej prowadzenie, a jednocześnie miałem poczucie, że jestem współtwórca każdego zdjęcia. Efekty naszej współpracy przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, a możecie oglądać je TUTAJ.
Na tym jednak moja przygoda z Kasią nie zakończyła się. Już niedługo będziecie mogli oglądać efekty Gorącej sesji w parze 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
error: Treść jest chroniona !!