Opinie

Dawno nie spędziłam tak miło czasu jak na sesji z Kasią. Jest niesamowicie ciepłym, pogodnym, wyrozumiałym człowiekiem i bardzo utalentowanym Fotografem.
Od początku wszystko przebiegało w niesamowicie miłej i przyjaznej atmosferze, począwszy od kontaktu, poprzez pomysł, po same spotkanie, sesje, jak i późniejszy kontakt.
Kasia jest bardzo otwarta osoba, z głową pełna pomysłów, rewelacyjnie potrafi przeprowadzić sesje, w sposób płynny luzny wesoły.
Pomimo sporego doświadczenia bardzo elastyczna i otwarta na nowe wyzwania . Razem z Kasią można stworzyć coś, co zapiera dech
Profesjonalizm, perfekcja, petarda 🙂
Jestem pewna, że kiedyś jeszcze się zobaczymy 🙂
Pani Ilona
Dla wszystkich niezdecydowanych, polecam sesję u Pani Kasi z czystym sumieniem. Swobodna atmosfera i luźne podejście do nagości sprawiły że ja jako “modelka” czułam się nieskrępowana i wyluzowana. Wszystko można omówić, wypróbować, zrobić kilka podejść. Efekt końcowy jest zachwycający i bardzo się cieszę, że jestem szczęśliwą posiadaczką dość pokaźnego pakietu moich zdjęć w nagiej odsłonie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Pani Sylwia
Sesja po prostu zniewalająca. Zdjęcia w plenerze wyszły fantastycznie do tego świetna atmosfera. Niebywałe pomysły. Polecam !!!!
Pani Anna
Perfekcyjne przygotowanie sesji zdjęciowej ( studyjna , plener ) kreatywność , wsłuchiwanie się w sugestie modela i wprowadzanie ich do realizacji z ogromna swobodą , niepowtarzalna atmosfera i doskonały kontakt w przestrzeni fotografik/ fotografowany ,a także relacja ceny do tego co otrzymujemy sprawia ,że wykracza to ponad oczekiwania. Bez ryzyka mogę polecić każdemu sesję u Pani Katarzyny 10/10. Zdjęcia są rewelacyjne , także jeśli chodzi o ich klimat . Rodzi się talent …
Sensualny akt męski w plenerze
Pan Adam
Do tej pory brałem udział w dwóch sesjach u Kasi. Nie było to moje pierwsze pozowanie do aktu, nie mam też problemów z własną nagością, więc raczej spodziewałem się, że będzie to dla mnie sytuacja bezstresowa, i tak też było. Natomiast różnie w przeszłości (inne sesje ‘przed Kasią’) bywało jeśli chodziło o atmosferę w trakcie sesji, zdarzało się, że klimat był dość sztywny i nienaturalny. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak się nie dzieje podczas pracy z Kasią, jest sympatycznie, czas płynie szybko, stanowczo za szybko wręcz, za każdym razem czułem lekkie rozczarowanie, że to już koniec (mimo, że wszystkie pomysły zostały zrealizowane a Kasia pytała czy mam jeszcze pomysł na jakieś ujęcie). A podkreślić jeszcze należy pełen profesjonalizm: punktualność, dobry kontakt mailowy, otwartość na pomysły modela, zaś jakie są efekty, zarówno od strony artystycznej jak i technicznej – widać na stronie i myślę, że mówią one same za siebie! Póki co brałem udział w sesji grupowej męskiej, sesji z dronem i mam wielką nadzieję, że na tych dwóch się nie skończy – czekam z niecierpliwością co tam Kasia jeszcze wymyśli
Pan Antoni
Na sesji u Kasi od razu rzucają się w oczy trzy rzeczy: profesjonalizm, kreatywność i…luz ? Ja osobiście jestem w szoku, że tak młoda osoba potrafi wykazywać się profesjonalizmem na tak wysokim poziomie. To po pierwsze. Poza tym…Kaśka, jak zresztą sama o sobie pisze, ciągle biega :-)I ma mnóstwo pomysłów… oraz taki dar przekonywania do nich, że człowiek bez mrugnięcia okiem zrobi wszystko, co mu każe ;-)A do tego potrafi rozluźnić atmosferę do tego stopnia, że nie jest to ani odrobinę krępujące, aby pokazać się jej w pełnej okazałości. Po sesji, na której zupełnie bez żadnych oporów występowałam “jak mnie Pan Bóg stworzył”, mój mąż śmiał się z mojej rekcji, kiedy dostałam od niego w prezencie voucher na sesję: “ale, że jak to??? Całkiem nago?!!!” Co do efektów… Biorąc pod uwagę, że 15 lat temu miałam sylwetkę prawie jak z wybiegu, a teraz ważę jakieś 20 kg więcej, problem z samoakceptacją ciała jest u mnie duży. Zdjęcia, które zrobiła mi Kasia pokazują mnie praktycznie taką, jaka jestem. Nie zostałam na nich wysmuklona, Kasia nie wyszczupliła mnie w pewnych miejscach, ani nie dodała “objętości” w innych. I po raz pierwszy defekty, które na co dzień mnie mocno irytują, na wykonanych przez nią zdjęciach w ogóle mi nie przeszkadzają! Wiem, że mam małe cycki, wystający brzuch i cellulit, ale… na tych fotografiach wyglądam z tym wszystkim cudownie! I autentycznie jest to dla mnie jakaś magia, a Kasia to czarodziejka, która zdjęła zły urok i sprawiła, że przestałam się widzieć w krzywym zwierciadle. O ile z sesji u niej wychodzi się uskrzydlonym, to kiedy się ogląda efekty, to już jest totalny odlot ? Podsumowując: Kaśka to dla mnie geniusz. Do tego przeuroczy!
Pani Agnieszka
Wynik sesji u Kasi przeszedł moje największe oczekiwania. Nie sądziłem, że z tak nieforemnego modela mogą wyjść tak ciekawe zdjęcia. Gorąco polecam.
Pan Michał
Kasia to super artystyczna dusza, człowiek z głową pełną pomysłów. Bardzo cenie sobie odpowiednie przygotowanie do sesji i profesjonalizm, czym Kasia się wyróżnia. Będę miło wspominać ten projekt, no i oczywiście liczę na dalszą współpracę.
Śmiały akt kobiecy - kobieta w kapeluszu
Pani Zuzanna
Oglądam efekty naszej sesji i jestem zachwycony. Każde ujęcie jest wspaniałe. Prawdziwe i pełne emocji! Mógłbym na nie patrzeć godzinami. Kasia to znakomity fotograf: dobre „oko”, intuicja, rzetelność, potrafi podpowiedzieć jak się ustawić, zdjęcia są cudowne a rezultaty zachwycające.
Kończąc napiszę tak: z Kasią spotkaliśmy się po raz drugi – tym razem w studio, a ja już szukam pretekstu do kolejnej sesji.
Pan Jacek