Animuszowo
Oferta

Oferta

Sesja aktu i erotyki solo męska/kobieca

Zapraszam Cię do wędrówki po Twojej wyobraźni. Mogę Ci obiecać, że będzie to niezapomniane przeżycie, a fotografie, które otrzymasz będą Twoją najlepszą pamiątką!

Sesja aktu i erotyki pary

Zastanawialiście się nad uwiecznieniem „tych” chwil? Nie mogliście lepiej trafić! Specjalizuję się w naprawdę odważnych sesjach. Uwierzcie, wstyd mija bardzo szybko, ale wspomnienia i zdjęcia zostają na zawsze!

Co otrzymujesz w cenie sesji:

Fotografie

Z sesji męskiej/kobiecej otrzymujesz 10 najlepszych fotografii. Z sesji pary otrzymujecie 12 przepięknych fotografii.

Pendrivie

Elegancki pendrive w pudełku z logo Animuszowo.

Doświadczenie

Ponad 5 lat i dziesiątki wykonanych sesji zarówno aktu jak i erotyki.

Profesjonalizm

To podstawa fotografii aktu oraz erotyki. W pakiecie z sesją otrzymujesz moje wieloletnie doświadczenie na tym polu.

Dodatki na sesje

Zachęcam do zabrania gadżetów erotycznych oraz bielizny erotycznej. Po wcześniejszym ustaleniu zabieram na sesji dodatki do fotografii penisa.

Rozmowa

Jest jednym z ważniejszych elementów sesji, bez niej nie będę wiedziała jakich fotografii oczekujecie.

Wyszukiwanie lokalu

Po ustaleniu terminu sesji przesyłam propozycje apartamentów lub studia fotograficznego.

Gwarancja najlepszych zdjęć aktu i erotyki

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Udowodnię Ci, że nigdzie indziej nie zrobisz takich zdjęć.

Prowadzenie przez cała sesje

Jeśli mi zaufasz to przez cała sesje instruuje co robić oraz jak się ustawiać. Jeśli jednak masz swoje pomysły, które chcesz zrealizować, nie ma problemu pomogę Ci je uwiecznić.

Ważne informacje

Opcje Dodatkowe

Album

Odważna sesja wymaga najlepszej jakości materiałów i wykonania. To nie są zwykłe albumy! Każdy z nich to małe dzieło sztuki. Ręcznie wykonane albumy z miękką, welurową oprawą PREMIUM – eleganckie i proste, a takie piękne! Twarde karty w środku albumu – aby Twoje zdjęcia zawsze wyglądały świetnie. Nawet kiedy przeglądasz je po kilka razy dziennie.

Fotoobraz

Wyobraź sobie swoje zdjęcia jako obrazy wiszące na ścianach… Po co jednak sobie to wyobrażać? Twoje zdjęcia stają się obrazami tu i teraz. Co je charakteryzuje? Wyjątkowe zdjęcia wymagają wyjątkowego wykonania, dlatego tło wykonane jest z najwyższej jakości jedwabiu pokrytego lakierem. Cztery ramy PREMIUM do wyboru – Gold, Silver, Black Silver, Golden Green. Nie ważne, którą wybierzesz, i tak będzie wyglądała przepięknie!

Umówienie się na sesję fotograficzną jest równoznaczne zapoznaniem się oraz akceptacją oferty. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę to zapraszam do wypełnienia formularza na stronie kontakt 🙂

error: Treść jest chroniona!!