Zaufaj mojemu doświadczeniu

w odważnych sesjach fotograficznych

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia, podczas której przeżyjesz niesamowitą przygodę i przemianę!

Oferta

Sesja aktu i erotyki solo męska/kobieca

Sesja aktu i erotyki pary​

Zastanawialiście się nad uwiecznieniem "tych" chwil? Nie mogliście lepiej trafić! Specjalizuję się w naprawdę odważnych sesjach. Uwierzcie, wstyd mija bardzo szybko, ale wspomnienia i zdjęcia zostają na zawsze!

Zapraszam Cię do wędrówki po Twojej wyobraźni. Mogę Ci obiecać, że będzie to niezapomniane przeżycie, a fotografie, które otrzymasz będą Twoją najlepszą pamiątką!

Co otrzymujesz w cenie sesji?

Pendrivie

DOświadczenie

Fotografie

Elegancki pendrive w pudełku z logo Animuszowo.​

Ponad 5 lat i dziesiątki wykonanych sesji zarówno aktu jak i erotyki.​

Z sesji otrzymujesz 10 najlepszych fotografii, które sam wybierasz.​

Profesjonalizm

Rozmowa

Dodatki na sesje

Jest jednym z ważniejszych elementów sesji, bez niej nie będę wiedziała jakich fotografii oczekujecie.​

To podstawa fotografii aktu oraz erotyki. W pakiecie z sesją otrzymujesz moje wieloletnie doświadczenie na tym polu.​

Zachęcam do zabrania gadżetów erotycznych oraz bielizny erotycznej. Po wcześniejszym ustaleniu zabieram na sesji dodatki do fotografii penisa.​

Gwarancja najlepszych zdjęć aktu i erotyki​

Prowadzenie przez całą sesję

Wyszukiwanie lokalu

Po ustaleniu terminu sesji przesyłam propozycje apartamentów lub studia fotograficznego.​

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Udowodnię Ci, że nigdzie indziej nie zrobisz takich zdjęć.​

Możesz mi zaufać i dać poprowadzić się przez całą sesję. Jeśli jednak masz swoje pomysły, które chcesz zrealizować, to pomogę Ci je uwiecznić.​

Masz Pytania?

Jak umówić się na sesje?

03

01

02

Widzimy się na sesji

Ustalimy termin

Napisz do mnie

Pamiętaj - dobry humor to podstawa! Dlatego też sesję zaczynamy od kawy i rozmowy 🙂 Dopiero później bierzemy się za wykonywanie niesamowitych zdjęć!

Korzystając z formularza kontaktowego, to najtrudniejszy krok. Później będzie już z górki 🙂

Omawiamy szczegóły i ustalamy termin spotkania. Podsyłam propozycje hoteli i rezerwujesz termin poprzez przesłanie zadatku.

Pora na zmianę!

​Do rezerwacji terminu potrzebna jest wpłata zadatku. Termin sesji przekładam maksymalnie 3 razy po wcześniejszym uzgodnieniu.​

Sesja twa około 3 godzin, ale nie ograniczam jej czasowo.​

Sesje aktu i erotyki wykonuję w hotelu, u klienta lub w plenerze. Sesje aktu bez elementów erotyki wykonuję również w studio.​

Możliwy dojazd do klientów na terenie całej Polski - koszt wyliczany po ustaleniu dokładnej lokalizacji sesji.​

Do ceny głównej należy doliczyć koszty lokalu, który klient rezerwuje na siebie.​

Po sesji wysyłam link do galerii zdjęć z sesji z możliwością wyboru ujęć.​

Czas obróbki jest zależny od ilości wybranych fotografii. Minimalny czas obróbki fotografii to dwa tygodnie.​

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć.

Ważne informacje

ALbum

Odważna sesja wymaga najlepszej jakości materiałów i wykonania. To nie są zwykłe albumy! Każdy z nich to małe dzieło sztuki. Ręcznie wykonane albumy z miękką, welurową oprawą PREMIUM - eleganckie i proste, a takie piękne! Twarde karty w środku albumu - aby Twoje zdjęcia zawsze wyglądały świetnie. Nawet kiedy przeglądasz je po kilka razy dziennie.

Zamów traz

Fotoobraz

Wyobraź sobie swoje zdjęcia jako obrazy wiszące na ścianach... Po co jednak sobie to wyobrażać? Twoje zdjęcia stają się obrazami tu i teraz. Co je charakteryzuje? Wyjątkowe zdjęcia wymagają wyjątkowego wykonania, dlatego tło wykonane jest z najwyższej jakości jedwabiu pokrytego lakierem. Cztery ramy PREMIUM do wyboru - Gold, Silver, Black Silver, Golden Green. Nie ważne, którą wybierzesz, i tak będzie wyglądała przepięknie!

Zamów teraz

Voucher

Wyobraź sobie swoje zdjęcia jako obrazy wiszące na ścianach... Po co jednak sobie to wyobrażać? Twoje zdjęcia stają się obrazami tu i teraz. Co je charakteryzuje? Wyjątkowe zdjęcia wymagają wyjątkowego wykonania, dlatego tło wykonane jest z najwyższej jakości jedwabiu pokrytego lakierem. Cztery ramy PREMIUM do wyboru - Gold, Silver, Black Silver, Golden Green. Nie ważne, którą wybierzesz, i tak będzie wyglądała przepięknie!

Zamów teraz

FAQ

Czy można kupić voucher na sesję?

Co należy zrobić, aby zarezerwować termin?

Tak! Voucher jako forma prezentu to idealna propozycja, dlatego już jakiś czas temu wprowadziłam taką możliwość do swojej oferty. Samo zaproszenie mogę wysłać w formie elektronicznej lub papierowej pod wskazany adres. Więcej zdjęć zaproszenia znajdziesz tutaj 🙂

Przede wszystkim należy wpłacić zadatek na poczet sesji. Tą kwestię zawsze poruszam w mailu, w którym wysyłam ofertę. Sprawa ma się natomiast inaczej, gdy mam dojechać dalej niż do Łodzi. Wtedy pobieram zadatek oraz kwotę dojazdu w dane miejsce.

Kto wybiera fotografie? Czy w dniu sesji wybierzemy zdjęcia?

Gdzie odbywają się sesje i ile osób zabieram ze sobą?

Zazwyczaj nie wybieram zdjęć w dniu sesji. Wolę, aby emocje opadły i każdy miał czas, żeby na spokojnie wybrać zdjęcia. Około tygodnia po sesji podsyłam pulę zdjęć do wyboru na portalu Mafelo. Z tej puli, zdjęcia wybierają klienci wedle własnego uznania 🙂

Na sesji jesteśmy sami. Jestem zdania, że im więcej osób na sesji, tym gorzej ze skupieniem i otwarciem się przed obiektywem. Sesje intymne wymagają prywatności, więc na sesji jestem tylko ja i mój aparat. Kwestia miejsca jest bardzo otwarta, jednak najczęściej wykonuję sesje erotyczne w wynajętych pokojach hotelowych na terenie całej Polski.

Co możemy robić na sesji pary?

Czy pomagam się ustawić do zdjęć?

Dosłownie wszystko, co tylko chcecie. Nie ograniczam w żaden sposób Was, ani tego co się dzieje. Podczas Waszych chwil uniesienia wykonuję swojego rodzaju reportaż. Potrzebuję więc prawdziwych, niczym nie stłumionych emocji, a zakazywanie czegokolwiek mija się z celem sesji.

Jasne, że pomagam! Pomagam się ustawić, mówię i instruuję co i jak. Pokazuję które pozy będą najlepiej wyglądały na zdjęciach. Przed sesją i w jej trakcie pokazuję też różne zdjęcia na tablecie, które pomagają się ustawić. Jestem w 100% oddana sesji i uczestniczę w niej całą sobą. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie pomagam fizycznie (dotyk, itd.)

error: Treść jest chroniona !!