FAQ

Faq – często zadawane pytania.

Zapraszam Cię do zapoznania się z często zadawanymi pytaniami. Dowiesz się z nich między innymi jakie są wymagania i warunki sesji erotycznych, gdzie wykonuję zdjęcia i kto je później wybiera. Jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości lub inne pytania, to napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod podany numer telefonu 🙂

Czy są wymagania wiekowe co do fotografii aktu i erotyki?

Absolutnie nie! Każdy z nas posiada seksualność i nie ma powodów, aby ją w jakikolwiek sposób tłumić. Nie mam żadnych wymagań odnośnie wieku na sesji. Nie istnieje dla mnie też pojęcie, że „nie wypada tego zrobić” 🙂

Co możemy robić na sesji pary?

Dosłownie wszystko, co tylko chcecie. Nie ograniczam w żaden sposób Was, ani tego co się dzieje. Podczas Waszych chwil uniesienia wykonuję swojego rodzaju reportaż. Potrzebuję więc prawdziwych, niczym nie stłumionych emocji, a zakazywanie czegokolwiek mija się z celem sesji.

Kto wybiera fotografie? Czy w dniu sesji wybierzemy zdjęcia?

Tą kwestię zostawiam klientom. Wolę odczekać kilka dni od sesji, aby emocje już opadły i po tym czasie udostępniam nieobrobioną wersję zdjęć na bardzo dobrze zabezpieczonym portalu dla fotografów. Nie ograniczam też czasowo wyboru zdjęć. To kluczowa kwestia, więc pośpiech nie jest wskazany 🙂 Po wybraniu zdjęć przystępuję do pracy nad nimi – kolory, retusz i po niedługim czasie podsyłam gotową wersję zdjęć.

Gdzie odbywają się sesje i czy jesteśmy sami na sesji?

Oczywiście, że jesteśmy sami na sesji. Jestem zdania, że im więcej osób na sesji tym gorzej ze skupieniem i otwarciem się przed obiektywem. Sesje intymne wymagają prywatności, więc na sesji jestem tylko ja i mój aparat. Kwestia miejsca jest bardzo otwarta, jednak najczęściej wykonuję sesje erotyczne w wynajętych pokojach hotelowych na terenie całej Polski.

Czy jakoś pomagasz, ustawiasz nas co i jak żeby było dobrze?

Jasne, że pomagam! Pomagam się ustawić, mówię i instruuję co i jak. Pokazuję które pozy będą najlepiej wyglądały na zdjęciach. Przed sesją i w jej trakcie pokazuję też różne zdjęcia na tablecie, które pomagają się ustawić. Jestem w 100% oddana sesji i uczestniczę w niej całą sobą. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie pomagam fizycznie (dotyk, itd.)

Co należy zrobić aby zarezerwować termin?

Należy wpłacić zadatek na sesję. Zazwyczaj wymagam wpłaty zadatku. Jeżeli mam dojechać dalej niż w promieniu 75 kilometrów od Łodzi, pobieram połowę kwoty całej sesji. Co do samego zadatku, to już uspokajam – jeśli ustalimy, że sesja zostanie przesunięta w czasie to wpłata nie przepada.

Czy można kupić voucher na sesję?

Tak! Od niedawna wprowadziłam do oferty zaproszenia (vouchery) na sesję fotograficzną. Można je wykorzystać jako sesja na prezent dla bliskiej osoby, na specjalną okazję. Dostarczam je paczkomatem lub kurierem. Mogę je też dostarczyć, wręczyć osobiście przy dobrej kawie 🙂