Akt

Akt

Jestem Kasia i zajmuję się fotografią aktu. Jeśli chodzi o samą genezę tego, dlaczego zaczęłam zajmować się tak wąską dziedziną fotografii, to nie do końca potrafię określić jeden moment.

Fotografią aktu zajmuję się od ładnych kilku lat. Na swoim fotograficznym koncie mam wielu zadowolonych klientów z całej Polski, bo wykonuję sesje na terenie całego kraju. Moje bogate portfolio składa się tylko z modeli i modelek, którzy wyrazili zgodę na publikację swoich zdjęć.

Akt jako jedna z najstarszych dziedzin sztuki zawsze mnie fascynował. Nie potrafiłam jednak zrozumieć, dlaczego akt męski był tak bardzo pomijany w świecie, w którym żyjemy. Postanowiłam z tym walczyć i wziąć w ręce aparat. Dzięki temu zrzeszam wspaniałą grupę ludzi, którą stanowi moja publiczność.

Moje całe portfolio oraz podejście do sesji i klienta znajdziecie właśnie na tej stronie. Specjalizuję się w akcie męskim oraz aktach par. Dla mnie liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta z sesji. Nigdy nie oceniam swoich klientów oraz nie zabraniam praktycznie niczego podczas sesji. Jedynymi obostrzeniami w aktach wykonywanych przeze mnie są granice fizyczne między modelami a mną. Fotografia aktu jest moją pracą i nie wykonuję zdjęć aktu za darmo. Nie umawiam się na sesje TFP. Sesje wykonuję w studiach fotograficznych, w pokojach hotelowych lub w plenerze.

Wykonuję akt na prezent dla bliskich osób. Wykonuję również odważne akty par i zdjęcia erotyczne par, więc jeśli chcesz zapytać o wolny termin na sesję aktu, to śmiało pisz maila na adres: animuszowo@gmail.com lub zadzwoń pod mój numer podany na stronie.

Do zobaczenia na sesji! :)

Fotografka aktu,

Kasia

Animuszowo Akt

Kosmiczna sesja

Kosmiczna sesja to jedna z najbardziej zwariowanych sesji, które miałam okazję wykonać. Szczerze mówiąc to nawet nie musiałam się zbytnio starać, aby efekt był nie… Czytaj dalej »Kosmiczna sesja