Akt pary

Akt pary

Akt pary jest dla mnie niemniej ważny niż akt męski czy akt kobiecy. To własnie odważnym zdjęciom pary poświęcam najwięcej czasu zaraz po odważnym akcie męskim i zmysłowych zdjęciach kobiecych.

Odważne zdjęcia par są dla mnie bardzo ważnie i uwielbiam wykonywać takie sesje. Sprawiają mi bardzo dużo frajdy. Same sesje par uważam za jedne z najlepszych jakie tylko mogą się przytrafić fotografowi. Emocje, które zawieram w zdjęciach są w 100% prawdziwe i wynikają tylko i wyłącznie z miłości lub chemii między ludźmi.

Erotyczne zdjęcia par wykonuję głównie w pokojach hotelowych. Dojeżdżam do klientów z całej Polski, więc nie ma dla mnie problemu z sesją na drugim końcu kraju. Z samej sesji oddaję około 20 gotowych, profesjonalnie przygotowanych fotografii na pendrive z grawerem animuszowo.pl.

Dodatkowo, na życzenie klientów mogę wydrukować zdjęcia z chwil uniesienia i wysłać na podany przy podpisywaniu umowy adres.

Jestem dumna z tego, że mogę fotografować odważne akty pary. Najczęściej wykonuję akt pary w warszawie oraz w łodzi. Specjalizuję się w naprawdę odważnych sesjach par.

Podczas samych zdjęć nie zabraniam praktycznie niczego, bo dlaczego miałabym to robić? Jedyną granicą dla mnie, jest granica mojej fizyczności podczas zdjęć. Resztę dostosowuję do konkretnej sesji i pary.

Jako fotograf aktu, szczególnie upodobałam sobie akt pary. Moje portfolio możecie zobaczyć na stronie animuszowo.pl Jeśli macie jakiekolwiek pytania co do mojej pracy, lub chcecie umówić się na pikantną sesję w hotelu, to piszcie na adres: animuszowo@gmail.com lub zadzwońcie pod numer telefonu podany na stronie.

Jestem profesjonalistką i nic co ludzkie nie jest mi obce! :)

Do zobaczenia na sesji aktu!