Akt męski

Akt męski

Ci z Was, którzy odwiedzają tą stronę wiedzą na pewno, że zajmuję się przede wszystkim aktem męskim. To moja ulubiona dziedzina i specjalizuję się w akcie męskim i jest to moje główne zajęcie. Uwielbiam to co robię i wcale się tego nie wstydzę. Wierzę, że dzięki fotografii aktu można zaakceptować siebie i być ze sobą szczęśliwym. Fotografia aktu męskiego jest swojego rodzaju terapią. Uczymy się dzięki niej akceptować siebie, własne ciało, słabości. Ja wiem, że nie większość z nas myśli, że nie nadaje się do fotografii aktu męskiego. Staram się jednak wyprowadzać większość osób z błędu jakim jest takie przekonanie.

Naprawdę, podczas sesji staram się odnaleźć piękno w każdym człowieku. Skupiam się nad tym, co jest najpiękniejsze w fotografii, czyli uchwyceniu momentu. Specjalizuję się w fotografii aktu męskiego, odważnych sesjach męskich, podczas których potrafię pokazać męskość w całej okazałości.

Podczas sesji potrafię wydobyć piękno człowieka. Same sesje wykonuję przede wszystkim w pokojach hotelowych na terenie całej Polski. Wykonuję też akt męski w plenerze, który nie ukrywam lubię najbardziej. Wykonuję też fotografie aktu męskiego w studio fotograficznym.

Specjalizuję się w odważnych aktach męskich, na których widać znajomość własnego ciała i brak wstydu. Podczas odważnych sesji fotograficznych wykonuję także zbliżenia na penisa, które zamieszczam później w Galerii Zbliżeń na stronie animuszowo.pl.

Uwielbiam akt męski, gdyż jest dziedziną bardzo zapomnianą w obecnych czasach, a szkoda, bo dla mnie jest jedną z najpiękniejszych dziedzin jakie tylko mogą być. Odważne akty męskie to moja pasja, więc jeśli chcesz przeżyć wspaniałą sesję i mieć z tego piękne fotografie, to pisz do mnie na adres: animuszowo@gmail.com lub zadzwoń pod numer podany na stronie.

Do zobaczenia na sesji aktu męskiego!

Animuszowo Akt męski

Kosmiczna sesja

Kosmiczna sesja to jedna z najbardziej zwariowanych sesji, które miałam okazję wykonać. Szczerze mówiąc to nawet nie musiałam się zbytnio starać, aby efekt był nie… Czytaj dalej »Kosmiczna sesja

Animuszowo Akt męski

Akt z drona

Dziś, jako uzupełnienie poprzedniego wpisu mam dla Was małe uzupełnienie. Taki mini post, w którym nie będę się już rozpisywała na temat przepisów, przez które… Czytaj dalej »Akt z drona