Akt kobiecy

Akt kobiecy

Z racji tego, że bardziej specjalizuję się w akcie męskim oraz erotycznych zdjęciach par, kobiety są troszkę pomijane na moim blogu oraz w moich fotografiach. Nie oznacza to jednak, że stronię od odważnych fotografii kobiet, absolutnie! Uwielbiam wykonywać odważne sesje kobiece, które w niczym, ale to absolutnie niczym nie ustępują odważnym aktom męskim albo aktom par.

Akt kobiecy jednak traktuję jako czas, w którym mogę zrealizować swoje „lżejsze” wizje odnośnie zdjęć. Uwielbiam subtelne akty kobiece, gdzie zakrywam to, co powinno być zakryte. Uwielbiam fotografie kobiece w plenerze, gdzie można dostrzec bliskość człowieka z naturą. Odważne fotografie kobiece wykonuję przede wszystkim w studio fotograficznym lub w plenerze. Zdarza się jednak, że bardzo odważne sesje kobiece wykonuję w pokojach hotelowych, których wystrój jest odpowiedni do tego typu sesji.

Wykonuję również sesje aktu kobiecego podczas sesji zdjęciowej pary, dla rozluźnienia przed właściwą częścią sesji.

Jako specjalistka od sesji aktu nie boję się żadnego wyzwania. Na swoim koncie mam zarówno sesje kobiece na prezent jak i sesje kobiece na portale. Specjalizuję się w retuszu zdjęć kobiecego aktu.

Sesje aktu kobiecego wykonuję na terenie całej Polski. Dojeżdżam do klientek z całej Polski, więc nie jesteśmy ograniczeni jedną lokalizacją. Same sesje aktu kobiecego wykonuję najczęściej na terenie Warszawy i Łodzi. W województwach mazowieckim oraz łódzkim.

Fotografuję również subtelne akty kobiece, które w części są zakryte i powodują największe zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Wykonuję również sesje aktu kobiecego na prezent, wysyłając pod wskazany adres specjalny, spersonalizowany voucher w formie elektronicznej.  Mogę dojechać w każde miejsce i wykonać sesję aktu kobiecego. Dla mnie nie ma żadnego problemu z pokazaniem piękna kobiecego ciała na zdjęciach.

Animuszowo Akt kobiecy

Akt kobiecy

Akt kobiecy Pewnie zaczęło Was zastanawiać dlaczego tak mało jest tutaj sensualnych zdjęć kobiecych. Otóż odpowiedź jest bardzo prosta i znana na pewno dla wielu… Czytaj dalej »Akt kobiecy